Čtvrtek 18. července 2024
Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk
Polojasno 28°C

Jak vyrobit velikonoční dekorace ve sklenici, květináči a skořápce? Tyhle 3 návody mají vtip!

Video se připravuje ...
Ozdobte si osení a udělejte z něj velikonoční dekoraci na stůl
VIDEO: Adam Balažovič/bpž
1. února 2023 | 06:00

K Velikonocům patří jednoznačně veselá jarní výzdoba. Fantazii se meze nekladou, a vy si tak můžete vyrobit velikonoční dekoraci hravě v pohodlí domova a nemusíte za ni utrácet hromadu peněz.

PRVNÍ VIDEONÁVOD: Vyrobte si jarní hnízda ve sklenici

 Jarní hnízdo je jednoduchá, ale efektivní dekorace ve sklenici, na kterou využijete to, co máte zrovna po ruce a máte ji naaranžovanou za pár minut. Ve videu pak ještě najdete návod na velikonoční věnec a snídaňového zajíčka z ubrousku.

DRUHÝ  VIDEONÁVOD: Jak naaranžovat květináč s osením?

Jestli jste si zaseli osení, není nic jednoduššího, než si květináč dozdobit. Jak zjistíte z videa, stačí pár věcí a chvilka času a efektivní výzdoba na stůl je na světě.

Video se připravuje ...
Ozdobte si osení a udělejte z něj velikonoční dekoraci na stůl • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

TŘETÍ VIDEONÁVOD: Řeřicha ve skořápce

S Agátou Hanychovou si vyrobíme velikonoční dekoraci, která nejen že hezky vypadá, ale můžeme ji také sníst. Stačí pár semínek řeřichy, hořčice nebo ředkviček, skořápky od vajíček a vatové tampony. Semínka vyklíčí velice rychle a za pár dní můžete sklízet.

 

Autor: red

Velikonoce

Termín Výpočet data Pašijový týden Velikonoční recepty Zvyky a tradice Velikonoce ve světě Kam na Velikonoce

V našem velikonočním speciálu najdete vše, co hledáte. Víme, kdy budou velikonoční prázdniny i jak budou mít otevřeno v obchodech.  Řekneme vám, jak uplést pomlázku, vyfouknout a obarvit vejce, vyrobit velikonočního zajíčka. Poradíme vám, jak připravit nejlepšího beránka, mazanec nebo nádivku, a dáme vám spoustu receptů z vajec. S námi si Velikonoce užijete!