Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 7°C

Nejlepší wellness v ČR a na Slovensku: Našli jsme místa, kde vás to bude bavit!

29. ledna 2019 | 12:56

Plánujete wellness pobyt? Ať už hledáte to pravé místo v Beskydech, Jeseníkách, Krkonoších, Tatrách nebo třeba Praze, máme pro vás tipy na místa, kde se toho dá zažít hodně zajímavého.

Okolí Prahy

Relaxujte nedaleko hlavního města a přitom stranou od všeho ruchu. Kde nabízejí procedury na hubnutí a celulitidu, kde vám zlepší problematickou pleť, a kde můžete poté, co vylezete ze sauny, povečeřet v korunách stromů? Tady jsou naše tipy!

Krkonoše

K dovolené v Krkonoších určitě patří kromě lyžování a turistiky v krásné přírodě i péče o tělo. Kde si po celodenním sportování dopřát dokonalou relaxaci? Vybrali pro vás tři skvělé tipy.

K dovolené v Krkonoších určitě patří kromě lyžování a turistiky v krásné přírodě i péče o tělo. Kde si po celodenním sportování dopřát dokonalou relaxaci? Vybrali pro vás tři skvělé tipy.

Více na https://prozeny.blesk.cz/wellness-krkonose?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
K dovolené v Krkonoších určitě patří kromě lyžování a turistiky v krásné přírodě i péče o tělo. Kde si po celodenním sportování dopřát dokonalou relaxaci? Vybrali pro vás tři skvělé tipy.

Více na https://prozeny.blesk.cz/wellness-krkonose?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

Beskydy

Beskydy jsou známé nejen pro své sjezdovky a cyklotrasy, ale i vysokou koncentrací welness. Našli jsme pro vás ty nejzajímavější procedury, které si určitě nesmíte nechat ujít.

Jeseníky

Jeseníky jsou známé nejen pro své sjezdovky, cyklotrasy a turistické stezky, ale i úžasné welness služby. Našli jsme pro vás ty nejzajímavější. Co si určitě nesmíte nechat ujít?

Praha

Praha nabízí nejen nespočet kulturních zážitků a jedinečnou architekturu, ale i množství wellness center. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější. Kde mají otevřeno nepřetržitě, kde si po relaxaci dáte jídlo od slavného šéfkuchaře a kde budete mít neomezenou spotřebu piva?

Morava

Morava je atraktivní nejen pro úžasnou přírodu, pamětihodnosti a gastronomii, ale i špičkové wellness. Přinášíme vám několik tipů na zaručeně skvělé zážitky.

Wellness na Slovensku

Potřebujete načerpat nové síly nebo dokonce vyléčit nějaké zdravotní komplikace? Milujete teplou vodu? Nemusíte čekat na letní dovolenou u moře, ani vyrážet nikam za exotikou. Jeďte k našim východním sousedům, a to bez ohledu na to, jaké je zrovna roční období.  Slovensko je totiž termální ráj.

Další tipy připravujeme.

Autor: taj

Lázně a wellness

Lázně v ČR Nárok na lázně Kolik stojí lázně Wellness pobyty

Ve speciálu lázně a wellness najdete vše, co hledáte. Co zajímavého nabízí Karlovy VaryMariánskéFrantiškovy nebo Konstantinovy LázněTřeboňLuhačovicePoděbradyLibverdaMšené nebo třeba Toušeň? Víte, kdy máte nárok na lázně, pokud jste např. po operaci kolene, máte astmaartrózu nebo cukrovku? Chcete relaxovat? Našli jsme to nejlepší wellness pro ženypáry i seniory. Projděte si naše tipy na wellness v ČR i na Slovensku.

Video se připravuje ...