Morava: Wellness tipy pro vás. Přístrojové hubnutí i vířivka na střeše | Pro ženy | Blesk.cz

Wellness na Moravě: Nejen víno. Kde mají přístroj na hubnutí, kde vířivku na střeše?

5. března 2019 | 06:00

Morava je atraktivní nejen pro úžasnou přírodu, pamětihodnosti a gastronomii, ale i špičkové wellness. Přinášíme vám několik tipů na zaručeně skvělé zážitky.

Wellness: jižní Morava nabízí víno, termály i hubnutí

Na jižní Moravu se sice jezdí hlanvě za vínem, to ale určitě není jediný důvod, proč si pro relaxaci zvolit právě tuto oblast.

Vinný wellness v Hustopečích: Roztočte to!

Hotel Amanda se nachází v Hustopečích na Pálavsku v kraji vína a díky tomu nabízí jedinečný vinný wellness. Užijete si tu vinné terapie, masáže, zábaly i uvolňující koupele. K procedurám používají vlastní kosmetiku a oleje, vyráběné z výtažků z hroznového vína. K tomu zdejší kuchyně připravuje gastronomické pochoutky, které můžete zapíjet vínem od místních vinařů. Tady vás to bude bavit!

Přístrojové hubnutí v Lednici: Jak na tuky?

Jak zhubnout v problémových místech? Jeďte do lednických lázní a vyzkoušejte týdenní balíček Dokonalá postava. Ten zahrnuje dvanáct ošetření přístrojem LPG Cellu M6, který rozbíjí tukové zásoby a pomůže tam, kde cvičení a dieta nezabírá. Také zmírňuje celulitidu, prokrvuje pokožku a zlepšuje její elasticitu. Hubnutí ještě můžete podpořit pohybem – třeba plaváním v lázeňském bazénu nebo cyklovýlety po okolí.

Denní lázně v Aqualand Moravia: Den pro vás

Aqualand Moravia v Pasohlávkách má celkem 14 bazénů s léčivou minerální vodou a spoustou zábavných atrakcí, zajímavé je ale i jejich wellness. Vyzkoušejte třeba denní lázně, kdy budete mít na celý den k dispozici lehátko v privátní zóně a k tomu spoustu výhod: Např. neomezený vstup do spa s několika saunami i do aqvaparku. Přímo v privátní zóně máte k dispozici vířivku, masážní křeslo, nápoje a čerstvé nebo sušené ovoce.  Získáte také slevu na masáže, koupele a další procedury.

Wellness na severní Moravě: Kam jet a co tam dělat?

Máte Beskydy a Jeseníky spojené hlavně s cyklistikou, turistikou a lyžováním? V kterémkoli ročním období se tam můžete vypravit i za wellness. Tady jsou tři zajímavé tipy.

Jak správně zhubnout? Poradí vám v Bludově

Chcete hubnout s pomocí odborníků? Vypravte se do Lázní Bludov v Jeseníkách na týdenní pobyt Hubnutí s radostí, který vám pomůže nastartovat změnu. Čeká vás konzultace s lékařem i výživovým poradcem, plná penze sestavená z dietních jídel a samozřejmě procedury: užijete si anticelulitidní zábal, lymfodrenáž, suchou lázeň v oxidu uhličitém, která zvyšuje odplavování škodlivin z těla, a mnoho dalších. Také si zacvičíte – do těla si dáte třeba při aquaerobiku, nordic walkingu nebo jízdě na koloběžce.

Noční wellness a pevnější pleť v Beskydech

Wellness centrum v hotelu Vitaly ve Vendryni nabízí něco úžasného. Na střeše tu mají vířivku, která je v provozu celoročně ve dne i v noci a můžete si tu tedy užít romantickou koupel s výhledem na hvězdy. A co dělat přes den? Navštivte velké spa s bazénem a saunami anebo si vyberte z množství procedur - co třeba galvanické ošetření pleti, které zpevňuje pleť a zmírňuje kruhy a váčky pod očima?

Termální akvapark ve Velkých Losinách

Z mnoha různých wellness balíčků si vyberete v lázních Velké Losiny v Jeseníkách a svůj pobyt si tu navíc můžete zpestřit návštěvou termálního aquaparku. Chlubí se devíti termálními bazény, nechybí dva tobogány, skluzavky, divoká řeka, protiproudy. Celý komplex je rozdělený na vnitřní a venkovní část a napájí ho přírodní minerální prameny. Díky tomu si to tam užijí i ti, kteří mají kožní problémy, a dovádění v aquaparku s chlorovou vodou by pro ně nebylo vhodné.

Autor: red

Lázně a wellness

Lázně v ČR Nárok na lázně Kolik stojí lázně Wellness pobyty

Ve speciálu lázně a wellness najdete vše, co hledáte. Co zajímavého nabízí Karlovy VaryMariánskéFrantiškovy nebo Konstantinovy LázněTřeboňLuhačovicePoděbradyLibverdaMšené nebo třeba Toušeň? Víte, kdy máte nárok na lázně, pokud jste např. po operaci kolene, máte astmaartrózu nebo cukrovku? Chcete relaxovat? Našli jsme to nejlepší wellness pro ženypáry i seniory. Projděte si naše tipy na wellness v ČR i na Slovensku.