Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Zataženo, déšť 7°C

Wellness pobyt pro jednoho: Víme, kde nepotřebujete muže ani kamarádku!

7. března 2019 | 06:00

Potřebujete si odpočinout, ale nikdo z vaší rodiny nebo přátel zrovna nemá na wellness pobyt čas? Jeďte sami. Víme, kde vás to bude bavit i bez společnosti.

Single víkend v Luhačovicích

Ať už jste single nebo potřebujete strávit nějaký čas sami, je právě pro vás určený balíček nazvaný Víkend pro single cestovatele, který pravidelně pořádá luhačovický hotel Alexandria. Kromě wellness procedur jsou na programu i skupinové rozhovory s koučem, během kterých spolu s ostatními účastníky proberete nějaké zajímavé psychologické téma (např. komunikace, vztahy, štěstí). Během víkendu absolvujete také individuální koučink, kdy budete mít odborníka sami pro sebe a můžete mluvit na téma, které je pro vás právě teď aktuální.

Hubnutí v Lednici: Na nudu není čas!

Bez parťáka se klidně vypravte i na wellness do lázní Lednice – zvláště, pokud potřebujete trochu zhubnout. Z pobytů si vyberte balíček Dokonalá postava, který je tak nabušený procedurami, že se nudit určitě nebudete. Absolvujete celkem dvanáct ošetření přístrojem LPG Cellu M6, který rozbíjí tukové zásoby a pomůže tam, kde cvičení a dieta nezabírá. Dále vás čeká 5 zábalů z mořských řas, které odvádí toxiny, a uvolňující pomerančová koupel. K tomu máte volný vstup do bazénu.

Wellness hotel v lese: Relaxujte, meditujte

Potřebujete si pořádně odpočinout a třeba si u toho něco důležitého promyslet? Objevte Lesní lázně ve Zvánovicích kousek od Prahy, které nadchnou každého, kdo hledá především klid. Vypravte se sem třeba na wellness víkend s lesními terapiemi. Vychutnáte si nejen rašelinovou koupel a masáž makovým olejem, ale i terapie, které probíhají v přírodě – třeba meditace, dechová cvičení nebo jóga.

 

Autor: taj

Lázně a wellness

Lázně v ČR Nárok na lázně Kolik stojí lázně Wellness pobyty

Ve speciálu lázně a wellness najdete vše, co hledáte. Co zajímavého nabízí Karlovy VaryMariánskéFrantiškovy nebo Konstantinovy LázněTřeboňLuhačovicePoděbradyLibverdaMšené nebo třeba Toušeň? Víte, kdy máte nárok na lázně, pokud jste např. po operaci kolene, máte astmaartrózu nebo cukrovku? Chcete relaxovat? Našli jsme to nejlepší wellness pro ženypáry i seniory. Projděte si naše tipy na wellness v ČR i na Slovensku.

Video se připravuje ...