Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

První jména odtajněna! Tyhle celebrity se utkají v nejdrsnější reality show

 • Survivor
  13. února 2024 | 10:10

  Fanoušci nejdrsnější reality show Survivor jásají radostí. Po roce totiž startuje další řada, kterou bude doprovázet ostřílený moderátor Ondřej Novotný, ale i zvučná jména celebrit. Již několik dní se spekulovalo o účasti mnohých známých tváří a některé domněnky byly potvrzeny. TV Nova tak konečně potvrdila prvních 15 jmen účastníků. Kdo se tedy postaví tváří v tvář té největší výzvě svého života? Tohle jsou letošní hrdinové!

 • Titáni a Lovci

  Na ostrově uprostřed Karibského moře se proti sobě postaví dva kmeny: Titáni a Lovci. Ti nejúspěšnější se budou více než dva měsíce snažit druhé přelstít a přehrát. Zbrusu nová řada představí vskutku jedinečné osobnosti a velké hráče s rozdílnými charaktery, názory a přístupy k životu. Výběr hráčů si pochvaluje i ostřílený moderátor Ondřej Novotný, jenž je nepostradatelnou součástí této drsné show.Na nový ročník se moc těším, protože mám dojem, že s každou další sezonou se posouvá i kvalita hráčů. Takže pokud se v minulé sezoně poměr skutečně kvalitních hráčů blížil polovině, tak věřím, že v té aktuální už jich bude nadpoloviční většina, která bude hrát skutečně naplno, a to mi dělá vždycky radost. Myslím, že to bude pěkný mazec,“ uvedl.

  Drsná reality show Survivor Česko & Slovensko odstartuje již 27. února na Voyo. S týdenním odstupem se pak díly odvysílají na TV Nova. Kdo se tedy utká o vysněný titul a 2,5 milionu korun? Podívejte se na prvních 15 soutěžících!

 • Ornella Koktová: 31 let, podnikatelka

  Ornella původně začínala jako modelka a hosteska. Jak sama říká, proslavila ji láska. Konkrétně románek s o 36 let starším Josefem Koktou, který byl v té době úspěšným podnikatelem a byl ženatý s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Dnes jsou Ornella a Josef manželé a mají spolu tři děti. Jak spolu žijí a vychovávají děti, mohli televizní diváci vidět v pořadu Výměna manželek. V bulváru se často objevují i Ornellina matka a sestra, které jsou rovněž výraznými osobnostmi. Přestože ji ostatní soutěžící mohou podceňovat, je rozhodnutá předvést svou tvrdou stránku a odolnost. Na těžké podmínky je připravená a nedělá si z nich hlavu. Zná dobře hru a jde do ní s jasně stanoveným plánem. Chce ukázat svým dětem, že jejich máma je lvice, která se dokáže vypořádat s kdejakou výzvou.

 • Samuel Krištofič alias Pirát: 34 let, bojovník MMA

  Bojovníkovi Samuelu Krištofičovi ve světě MMA sportů nikdo neřekne jinak než Pirát. Na konci minulého roku se v Oktagonu blýskl skalpem Karlose Terminátora Vémoly, kterého nemilosrdně knockoutoval už v prvním kole. Samuel má za sebou těžké dětství. Otec byl alkoholik a matka ho a jeho sestru vychovávala sama. Rodina často neměla peníze, ale právě tato zkušenost ho podle jeho vlastních slov neustále posouvá dopředu a pomáhá mu být lepším člověkem i sportovcem. Na ostrově má v plánu hrát hru na padoucha s tváří medvídka. Ostatní soutěžící je připraven si získat především svým humorem. 

 • Rachel Karnižová: 22 let, módní návrhářka

  Rachel byla rozhodně nejhlasitějším účastníkem třetího ročníku reality show Love Island Česko & Slovensko, kde se dostala v páru s Claudem až do finále. Jejich vztah jim ale nevydržel a v lednu letošního roku pár oznámil rozchod. Už před účastí v Love Islandu všichni na Slovensku věděli, kdo je Rachel, když zveřejnila informaci o tom, že v minulém vztahu byla obětí domácího násilí. Rachel je velmi ambiciózní a ví, jak na sebe upoutat pozornost. Kde je Rachel, není nouze o dobrodružství, drama ani zábavu. Ač to na první pohled nemusí nechat na sobě znát, je schopna velice chytře přizpůsobit své chování tak, aby nakonec dosáhla svého.

 • Martin Mikyska alias Mikýř: 30 let, komik

  Youtubera a komika Martina Mikysku znají lidé na internetu spíše pod pseudonymem Mikýř. Jeho pořad Mikýřova úžasná pouť internetem kombinuje zpravodajský formát s absurdním humorem. V roce 2021 moderoval hudební ceny Anděl. Společně s muzikantem Jordanem Hayem parodoval "oscarovou facku" Willa Smithe. Místo políčku se ale spolu líbali. Mikýř je bývalým úspěšným snowboardistou a několikanásobným mistrem České republiky ve slopestyle. Do Survivoru se hlásil už v minulosti. Svou účast v soutěži bere jako výzvu, která se neodmítá, a věří, že ve stáří bude vděčný, že si tuto příležitost nenechal ujít. Těší se na sportovní výzvy a s nekomfortem i nepříjemnými situacemi plánuje bojovat humorem. Na ostrově bude nejvíce postrádat svou přítelkyni a jezevčíka.

 • Ivana Jirešová: 47 let, herečka

  Ivana se proslavila rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě, který TV Nova začala vysílat v roce 2005. Kromě něj se objevila také ve druhé sérii show Tvoje tvář má známý hlas. Je známá svým nadšením pro jógu a zdravý životní styl. V minulosti byla také redaktorkou módního časopisu Harper´s Bazaar. Prošla si těžkým rozvodem. Se svým exmanželem měla vyhrocené vztahy a čelila nepříjemným útokům. Usmířili se krátce před jeho úmrtím. Herečka věří, že život jí posílá příležitosti, které mají smysl, a takto vnímá i svou účast v soutěži. Největší obavy má z toho, jak bude schopna vycházet s ostatními lidmi, protože sama za sebe říká, že nedokáže své emoce skrývat. Největší výzvou je pro ni sociální hra, jelikož je pro ni důležité jednat s lidmi čestně a otevřeně. Ví ale, že někdy i lež k Survivoru patří, a chce si vyzkoušet, zda to dokáže.

 • Martin Prágr alias Márty: 29 let, tanečník

  Martin začal tančit již v sedmi letech a do povědomí široké veřejnosti se zapsal jako účastník tří ročníků soutěže StarDance. Jeho tanečními partnerkami byly Gabriela Soukalová, Simona Babčáková a Iva Kubelková. V taneční soutěži byla většina pozornosti věnována jeho slavným partnerkám, se Survivorem ale přišla jeho chvíle, aby zazářil on sám. Je člověk, který se nikdy nevzdává, a když už se pro něco rozhodne, věnuje maximální úsilí a soustředěnost tomu, aby uspěl. To platí i pro jeho účast v soutěži, kterou bere jako výzvu. Hodlá ji využít na 100 %. Kromě tance se do paměti lidí zapsal i benefiční akcí na pomoc Hodonínu po ničivém tornádu.

 • Denisa Dvořáková: 32 let, topmodelka

  Denisa je česká topmodelka, která v roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. S modelingem začínala v patnácti letech. Předváděla pro nejslavnější světové návrháře Christiana Diora, Burberryho, Chanel, Chloé, Johna Galliana, Karla Lagerfelda, Kenzo, La Perlu nebo Pradu. Díky své profesi také procestovala celý svět. Pracovala v Paříži, Miláně, Berlíně, Barceloně nebo New Yorku a je také držitelkou světového titulu Modelka roku. Její život a kariéra jsou splněným snem mnoha dívek. Denisa rozhodně není křehkou a rozmazlenou dívkou, jak si o ní lidé myslí. Na svou účast v soutěži se pečlivě připravovala. Například se učila, jak rozdělat oheň pomocí křemene.

 • Sebastian Navrátil: 32 let, hudebník

  Zpěvák a skladatel Sebastian v roce 2012 vystupoval se svou kapelou v soutěži Česko Slovensko má talent, ale tehdy velkého úspěchu nedosáhli. Sebastian se postupně přeorientoval na sólovou kariéru a brzy se mu podařilo prorazit. V roce 2015 byla jeho píseň Toulavá nejpřehrávanější skladbou českého internetu a získal za ni také Českého slavíka 2015 v kategorii Nejstreamovanější nahrávka. Za poslední rok změnil ve svém životě mnoho věcí – šlo o rozchod s dlouholetou přítelkyní, změnu hudebního stylu… A i svou účast v Survivoru vnímá jako pokračování této proměny nebo odrazový můstek. Bere ji jako výzvu, ve které uplatní svou přirozenou soutěživost, a také jako příležitost vystoupit ze své komfortní zóny. Chce reprezentovat popové zpěváky a dokázat, že i oni jsou drsní a mají na to, popasovat se s tak těžkou výzvou. Jeho současnou partnerkou je modelka a vítězka České Miss z roku 2016 Andrea Bezděková, která soutěžila loni v reality show Survivor Česko & Slovensko.

 • Yenifer Cao: 30 let, infuencerka

  Yenifer je dcerou vietnamských rodičů, kteří spolu pracovali v továrně v Rusku a následně se přestěhovali do Německa, kde se Yenifer také narodila. Kvůli problémům s přistěhovalectvím se ale následně musela celá rodina přesunout do Česka. Jelikož její rodiče museli hodně pracovat, svěřili své děti do péče strýci. Po letech se i s bratrem přestěhovala zpět do Německa, kde její bratr tragicky zahynul při autonehodě. Yenifer se následně vdala, ale její manželství nemělo dlouhého trvání. V současné době by se ráda více věnovala herectví. Objevila se v seriálu Boží mlýny, reality show Zlatá mládež a v roce 2020 také v soutěži MasterChef Česko. Ráda by svou účastí v soutěži lidem a svým blízkým ukázala, že to, jak se prezentuje na sociálních sítích, je jen fasáda a že v životě je nutné překonávat těžké věci, aby člověk dosáhl něčeho výjimečného.

 • Michael Skalický: 33 let, operní pěvec

  Michael je třináct let operním pěvcem, a navíc v Praze provozuje dvě hospody. Na základní škole byl šikanován, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem. Pochází z rozvedeného manželství a vychovávala ho především jeho matka. S otcem měl kvůli svému coming-outu komplikovaný vztah, ale nyní se snaží spolu vycházet. Svou účastí v soutěži by mu rád dokázal, že není slabý ani zženštilý a že i jako gay může být opravdovým mužem. Michael se nebojí ukázat emoce, rád kolem sebe šíří pozitivní energii, ale zároveň nezapomíná, že jde o hru, a je připraven hrát tvrdě, vážně a strategicky. Michael je osobnost, kterou nelze přeslechnout. Vždycky si přál být sólovým pěvcem a věří, že sólo dostane prozatím alespoň ve hře Survivor.

 • Veronika Sandholzová: 23 let, studentka

  Veronika je velice cílevědomá a pro úspěch je schopna udělat téměř cokoli. V roce 2021 získala titul Miss Sympatie. Pochází z rozvedeného manželství a do loňského roku se starala o svou mladší sestru, která rozvod rodičů těžce nesla. Do Survivoru se neúspěšně hlásila již loni. Od té doby se naplno vrhla do cvičení a zhubla o 10 kg. V soutěži hodlá naplno využívat všech svých zbraní, aby si získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách. Uvidíme, jestli dokáže udržet tajemství a zda ostatní uvěří jejímu nevinnému výrazu křehké blondýnky.

 • Martin Carev: 25 let, cestovatel

  V šestnácti letech Martin založil kanál na YouTube s názvem Jmenuju se Martin,  nyní má více než 500 000 odběratelů. O tři roky později ho časopis Forbes označil za 20. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. Stále je jedním z nejoblíbenějších influencerů generace Y. Působí také ve světě modelingu a vydal i několik vlastních písní. V roce 2022 se objevil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V posledních letech se věnoval především cestování po světě a malou roli si střihnul i v seriálu Ulice. Martin je velkým fanouškem Survivoru, má nastudované všechny řady soutěže, včetně zahraničních verzí. Díky extrémním výletům, které během svých cest podnikl, je připraven na tvrdé podmínky, kterým bude muset na ostrově čelit.

 • Adéla Krejdlová: 22 let, zpěvačka

  Adéla se v roce 2020 zúčastnila show Česko Slovensko hledá SuperStar, kde postoupila mezi pětadvacet nejlepších. Poté začala skládat vlastní písně. V současné době se věnuje hlavně cestování a modelingu. O účast v Survivoru hodně stála a přípravám obětovala maximum. Do soutěže jde se strategií: přelstít, přežít a přehrát. Největší problém pro ni budou představovat digitální detox a také stesk po jejích blízkých. V případě vítězství by finanční výhru investovala do vlastní kavárny, kterou by ráda provozovala se svým přítelem.

 • Jack Hamid: 46 let, hotel manager

  Jack se narodil v Káhiře, a to ve vlivné rodině. Jeho otec působí jako mezinárodní diplomat a jeho matka byla úspěšnou podnikatelkou v lékárnictví. Jeho sestra je profesorkou na káhirské univerzitě a jeho bratr se živí jako pilot. Jack měl díky tomu tvrdou výchovu a chodil i na armádní školu, odkud si prý do soutěže nese kdejakou zkušenost. Tlak jeho rodiny a především jeho otce byl na něj ale příliš a chtěl ukázat, že dokáže prorazit sám, a to způsobem, který je mu více vlastní. Dnes je Jack se svými sourozenci v kontaktu jen zřídka a nestýká se ani s otcem. Jack je rozvedený a má čtyřletého syna. Tomu by rád ukázal, že jeho táta je hrdina. V Česku žije již 15 let a dlouhá léta se živí jako manažer pětihvězdičkových hotelů. Do Survivoru se přihlásil, aby našel sám sebe a pravé přátele. Miluje pozornost a je schopen udělat cokoli, aby ji získal. Říká o sobě, že je příliš čestný, s každým se rychle skamarádí. Je ale také drama queen a ví, že v ostatních bude vzbuzovat emoce. Ať už pozitivní či negativní. Pokud by vyhrál, rád by veškeré peníze věnoval dětem bez domova.

 • Jakub Bína: 39 let, trenér

  Jakub je zpěvákem skupiny Skyline, která se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu. Je známý svou extrémní proměnou z "párty zvířete" v trenéra fitness a kulturistiky. Jako trenér účinkoval v pořadu Zpátky na vrchol na internetové televizi stream.cz, tam lidem radil se změnou životního stylu. Neváhá před ostatními lidmi mluvit otevřeně o svých pocitech a vyjadřovat se k tabuizovaným tématům. Ve svém životě vyhledává nejtěžší výzvy, které by mohl překonat. Do soutěže jde s motivací vyzkoušet si pobyt na ostrově ve společnosti lidí, které vůbec nezná. Je velice upřímný a tvrdý, s ostatními nemá slitování, nerad ustupuje a rozhodně není tím, kdo se nechá umlčet. Má jediný cíl, a to dojít až na konec a vyhrát.

Autor: Žaneta Podlahová
Klíčová slova:  vip, ze života hvězd
Diskuse ke článku
.