Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Radikální změny vzhledu, které děsí svět: Nejvíce propíchaný muž i žijící mimozemšťan

20. září 2022 | 06:00

Proslavili se radikální úpravou svého zevnějšku. Jeden si vybudoval silný vztah k piercingu, druhý zase k tetování a posedlosti estetikou vzhledu mimozemšťana. Kolik má Němec Rolf Buchholz piercingů a kolik amputací zase Francouz Anthony Loffredo? To se dozvíte v následujících řádcích i úvodním videu!

Němec Rolf Buchholz se proslavil díky zálibě v propichování vlastního těla. Se svými početnými modifikacemi na těle je nezpochybnitelně zapsán v Guinnessově knize rekordů jako nejpropíchanější člověk na světě. A kolik že piercingů „zdobí“ jeho tělo? Na to se podívejte v úvodním videu, ve kterém se dozvíte i to, kde všude na těle jsou rozmístěny.

Rolf si vztah k piercingu vybudoval až po čtyřicítce, od té doby jeho posedlost nabírala velmi rychlého spádu. Ostatně úprava jeho vzhledu neskončila jen u již zmíněných okrasných náušnic. Na čelo si dokonce nechal operovat dva implantáty v podobě rohů, další má i na zápěstí. Taktéž má i potetované bělmo, a z jeho přirozeně světlých očí se tak rázem staly skoro úplně tmavé.

Tmavé, až démonické oči má i Francouz Anthony Loffredo, který je známý spíše jako „černý mimozemšťan“. Začalo to právě změněným bělmem ve spojení s potetováním celého těla. Ovšem následně přišly amputace uší, části nosu a kousku horního rtu. Nechal si dokonce rozdvojit jazyk.

Co dalšího hodlá se svým tělem udělat, sice nevíme, ale víme to, že ač jsou zákroky bolestivé a pro mnohé děsivé, dělá ho přeměna dle jeho vlastních slov opravdu šťastným mužem.

Na fotografie mužů se můžete podívat v naší fotogalerii:

Autor: Žaneta Podlahová
Video se připravuje ...