Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Hollywoodské krásky, které to přehnaly s hubnutím. Kdo chrastí kostmi?

3. února 2020 | 06:00

Po Vánocích se každá druhá z nás vyhýbala pohledem váze a skládala sama sobě sliby, že se svou hmotností rychle zatočí. To je jistě ušlechtilý a bohulibý cíl, ale odtud až potud. Všechny chceme být štíhlé a vypadat dobře. Občas se to ale vymkne z rukou a místo toho, aby hubnoucí dámy vypadaly krásně a zdravě, stanou se z nich vychrtlé přízraky, u kterých máte strach, zda ještě vůbec mohou držet pohromadě. Podívejte se, jak to některé celebrity se štíhlou linií dovedly do velkých extrémů.  

Renée Zellweger (50)

Která z nás necítila sympatie a porozumění vůči potrhlé Bridget Jones, která v kultovním příběhu o baculce neustále hledá pravou lásku a způsob, jak zhubnout? Představitelka Bridget kvůli roli přibrala více než 10 kilogramů, rychle je ale shodila a teď spíš vypadá, že by se potřebovala pořádně najíst.

Victoria Beckham (45)

Přestože je zpěvačka a manželka fotbalové hvězdy Davida Beckhama štíhlá od přírody, nestačilo jí to. A tak hubla, hubla, až se prohubla k anorexii. Problémy s touhle nemocí přiznala a už je údajně v pořádku. Štěstí i pro její čtyři děti.

Céline Dion (51)

Vysoká a štíhlá zpěvačka z Kanady tvrdí, že hubená je díky baletu. Začala prý brát hodiny tance a tvrdě dře. To se projevilo na její postavě a Céline všem, kteří se nad tím pozastavují, vzkazuje, ať se starají o sebe.

Angelina Jolie (44)

Herečka a aktivistka bojující za lidská práva po celém světě také údajně zápasí s anorexií. Její vychrtlost vyvolala spoustu spekulací o různých nemocech a zdravotních potížích. Není divu, pokud je pravda, že opravdu vážila 34 kilogramů, k obavám je rozhodně důvod.

Které další celebrity vyhubly až k anorexii, se můžete dozvědět v novém čísle časopisu Blesk pro ženy, které je k dostání v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE >>>

Autor: Hana Vítková