Středa 1. prosince 2021
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, déšť 5°C

Agáta Hanychová: Mirkův útěk od syna jsem mu odpustila, stejně jako alimenty!

VIDEO: Videohub
17. září 2021 | 06:00

Mirek Dopita, partner Agáty Hanychové, se kterým má svého prvorozeného syna Kryšpína se před lety vypařil a vypadalo to, že se po něm slehla zem. Dostal se zřejmě do situace, kterou se rozhodl řešit útěkem, o kterém neměla jeho v tu dobu již bývalá partnerka vůbec ponětí. „Řekl mi, že odjíždí na dva týdny a protáhlo se to na pět let,“ řekla k tomu Agáta.

V mnoha případech, kdy dojde k tomu, že partner nebo manžel zmizí takovým způsobem z životů svých bližních, to ovšem partnerky ani děti nezvládají tak, jako Agáta. „Já jsem v té době už měla jiného partnera a Kryšpínovi byly dva roky, takže na tátu zapomněl velmi rychle, protože Jakub mu ho v podstatě nahradil,“ vysvětlila situaci Agáta Hanychová a dodala: „Já jsem byla vlastně i ráda, že je pryč, protože Kryšpín byl malý a já jsem měla problém s tím mu ho půjčovat.“

Někdy se po partnerovi prostě slehne zem a už ho nikdo nikdy nespatří nebo aspoň ne v okruhu lidí, se kterými se dříve stýkal. Kam se poděli, jestli žijí jiný život někde jinde, nebo se jim něco stalo, tyhle domněnky a nezodpovězené otázky visí jejich partnerkám a dětem nad hlavami celý život. Agáta je opět trochu jiným případem, protože Mirek Dopita se jí nakonec ozval a nemusela svému synovi vysvětlovat, že jeho otec se prostě vypařil. Dala Mirkovi šanci, odpustila mu útěk od syna a díky tomu teď mají hezký vztah.

Proč nechce Agáta po Mirkovi žádné alimenty? Jak se právě ten muž, který jí tu nechal s dítětem, stal jejím nejlepším přítelem a rádcem, na kterého se obrací s problémy v aktuálních vztazích, a jak to má s muži nyní? To všechno se dozvíte v našem rozhovoru.