Sobota 20. července 2024
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
Oblačno 27°C

Nejkrásnější šaty ve StarDance za posledních 17 let: Vybrala byste si i vy?

20. října 2023 | 06:00

Je až neuvěřitelné, že je s námi oblíbený pořad už 17 let! Jsme nadšení, že se opět můžeme pohodlně usadit u soutěže, ve které hvězdy tančí za doprovodu profesionálních tanečníků. První přímý přenos odvysílá Česká televize již dnes večer, v sobotu 14. října, závěrečný pak o dva měsíce později, a to 16. prosince. Proč obliba pořadu ani po tolika letech neopadá?

Za oblibou stojí kontinuita

Televizní pořad má totiž svou kontinuitu, kterou doprovázejí moderátorské, ale částečně i porotcovské stálice. Za hodnoticím stolem letos opět usedne Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler i Richard Genzer. Novinkou tak letos bude tříčlenná porota místo čtyřčlenné. Moderování si pak nedokážeme představit bez muzikanta, herce a moderátora Marka Ebena a herečky a moderátorky Terezy Kostkové. Kultivovaný projev elegána Marka jde totiž ruku v ruce se sympatickou a vždy šarmantní Terezou. 

Video: Richard Genzer jako porotce StarDance: Děsí ho jedna věc! 

Video se připravuje ...
 • VIDEO: Markéta Reinischová

17 let i jubilejní stá epizoda

Součástí letošní řady bude i jubilejní stá epizoda a také charitativní díl. „Jedna z nejočekávanějších televizních událostí roku je tady. StarDance se vrací na obrazovky České televize s novou řadou. Je to přitom už sedmnáct let, kdy jsme taneční klání našim divákům představili vůbec poprvé. StarDance ale není jen o tanci a zábavě. Je příslibem odvahy a pevné vůle, místem překonávání vlastních hranic a posledních pět ročníků i strůjcem pomoci těm, kteří ji potřebují. Během speciálních dílů se podařilo pro Centrum Paraple vytančit neuvěřitelných šestasedmdesát milionů korun, které pomohly lidem s poškozením míchy v aktivním návratu do běžného života,“ řekl generální ředitel České televize Petr Dvořák a doplnil: „Výbornou zprávou je také to, že zcela určitě nepůjde o poslední řadu ve vysílání České televize – již nyní se nám totiž podařilo zajistit vysílací práva na další dvě série.

Šaty v rytmu tance

Jaké šaty se budou vlnit při rytmech u modelky Ivy Kubelkové, herečky Dariji Pavlovičové, zpěvačky Terezy Maškové či snowboardistky Evy Adamczykové? Na to si ještě jistý moment počkáme, avšak při této příležitosti si pojďme připomenout ty nejkrásnější z minulých ročníků! Které tak byly opravdovou oporou minulým soutěžícím i tanečnicím?

Na to se podívejte v naší fotogalerii!

Letošních tanečních garderob se ujal kostýmní výtvarník Roman Šolc, který předvede zbrusu nové skvosty. Vystřídá tak návrhářku Tatianu Kovaříkovou, která stála za posledními dvěma řadami. V minulých ročnících jsme však mohli vidět modely od Hany Kopecké či Kláry Nademlýnské. Ta se starala o dechberoucí taneční kostýmy 6. řady, ve které byly spatřeny jedny půvabnější než druhé. V půvabných šatech zářily herečka Anna Polívková či modelka Taťána Kuchařová.

Slavnostní šaty ve stylu celebrit vybírejte na našem internetovém srovnávači cen Zboží Dáma.

Autor: Žaneta Podlahová