Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Jsou to vůbec ony? Podívejte se na nepovedené plastiky celebrit

10. srpna 2020 | 06:00

Některé slavné dámy se zkrátka nedokážou smířit s přibývajícími vráskami, a tak často vyhledávají pomoc plastických chirurgů. Ne vždy se však výsledek povede. Nahlédněte do fotogalerie nepovedených plastik hollywoodských hvězd. V tomto případě opravdu platí, že méně je někdy více. 

 

Čas by si přála zastavit každá z nás. Bohužel nikdo z nás takovou moc nemá, a tak nám nezbývá nic jiného než se s tím smířit. To však není případ těchto slavných dam, které se své "mladší já" snaží udržet pomocí plastických operací. Ve většině případů se však nejedná o žádný zázrak a místo toho, aby vypadaly lépe, jejich vizáž spíše děsí.

Královnou plastik je bezesporu zpěvačka Cher. Ta patří mezi celebrity, které se k plastikám navíc veřejně přiznávají. Její posedlost začala ve chvíli, kdy viděla sebe samu na filmovém platně. Kolik plastik podstoupila, si už ani sama nepamatuje. Určitě však několikrát podstoupila plastiku nosu, víček, váčků pod očima. Dále má lifting obličeje, liposukci stehen, břicha a boků.

Mezi další slavné dámy, které to s plastikou přehnaly a ztratily úplně svou pravou tvář, patří například také herečky Meg Ryan, Nicole Kidman nebo Renée Zellweger. Přitom ani jedna z nich přehnané plastické operace nepotřebovala. Představitelka Moniky z Přátel herečka Courteney Cox svůj obličej také "vylepšovala", a svých plastik nyní lituje. "Zkoušela jsem předejít stárnutí. Někdy to ale zkoušíte, a když se pak podíváte na svou fotku, povíte si: Bože, vypadáš strašně. Udělala jsem věci, kterých lituji," uvedla v pořadu V divočině s Bearem Gryllsem na Discovery.

Podívejte se do fotogalerie na nepovedené plastiky celebrit:

Autor: Aneta Valešová