Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, déšť 19°C

Lázně na slepé střevo: Máte po operaci nárok na procedury? Víme, jak to je!

31. ledna 2019 | 13:17

Jste po operaci slepáku, chtěli byste se zotavit v lázních a řešíte, jestli vám pobyt proplatí pojišťovna? Řekneme vám, jak to je.

Po běžné operaci slepého střeva nárok na lázně podle zákona nemáte. „Není k tomu důvod, ani neznám proceduru, která by měla konkrétně něco ovlivnit,“ říká primář luhačovických lázní Jiří Hnátek. To ale určitě neznamená, že vám lázně neprospějí. Půjde v nich ale hlavně o relaxaci, a pokud si ji chcete dopřát, budete si léčebný pobyt muset zaplatit sami.

Kolik stojí lázně?

Na kolik vás to přijde? Ceny pobytů se liší podle ročního období, typu ubytování a množství procedur. Částky se většinou pohybují od 1200 do zhruba 3000 korun na den. Pobyt na 21 dní tak začíná na 25 tisících. Podívejte se na podrobnější informace o cenách lázní.

Slepák s komplikacemi? Na lázně se zeptejte

Pokud jste měli v souvislosti se slepým střevem nějaké vážné komplikace, zkuste se poradit s odborníkem, jestli by to ve vašem případě na lázně přeci jenom nebylo. Jak přitom postupovat? Podívejte se na podrobné informace o tom, jak získat poukaz do lázní.

Autor: taj

Lázně a wellness

Lázně v ČR Nárok na lázně Kolik stojí lázně Wellness pobyty

Ve speciálu lázně a wellness najdete vše, co hledáte. Co zajímavého nabízí Karlovy VaryMariánskéFrantiškovy nebo Konstantinovy LázněTřeboňLuhačovicePoděbradyLibverdaMšené nebo třeba Toušeň? Víte, kdy máte nárok na lázně, pokud jste např. po operaci kolene, máte astmaartrózu nebo cukrovku? Chcete relaxovat? Našli jsme to nejlepší wellness pro ženypáry i seniory. Projděte si naše tipy na wellness v ČR i na Slovensku.

Video se připravuje ...