Cvičte s námi v karanténě! Cviky na každý den – jak zpevnit paže

Video se připravuje ...

Cvičte s námi v karanténě! Cviky na každý den - jak zpevnit paže

15. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Kristýna Juřicová vám ukáže cviky, díky kterým budete mít pevné paže. Lekce je krátká a je určena pro všechny. Jdete do toho s námi?

 

Myslíte si, že cvičit ruce je jen pánská záležitost? Tak to jste na omylu a určitě nejste jediná. Krásné paže chce mít přece každá žena a docílit toho může jednoduchým a účinným způsobem, aniž by jí narostly svaly jako mužům.

My ženy jsme křehké bytosti, které se nepotřebují formovat do svalového pláště. Pokud se vám tedy vybavilo vzpírání těžkých činek, tak na to rovnou zapomeňte. S Kristýnou se z pohodlí domova zpevníte díky cvikům s vlastní váhou.

 

Pořád se v karanténě nemůžete přinutit ke cvičení? Tady jsme shrnuly tipy, se kterými to půjde snadno!

 

 

Ve videu se Kristýna rozhodla zařadit takové cviky, které nejsou náročné na provedení, ale jsou přesto velice účinné. Na první pohled se zdá, že nejde o nic extra, ale uvidíte po pár minutách, že se svaly začnou ozývat. Držte si pevné, ale neutrální postavení ramen a dýchejte. Cviky trvají 30 sekund a přeměna na další je během 5 sekund. 

 

Tady je přehled předchozích dílů cvičení s Kristýnou:

 

 

Stále nestačí? V tomto článku najdete velký přehled tipů na cvičení, které jsou na internetu:

 

 

Náš tip: Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupíte ho v novinových stáncích nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji