Cviky na vnitřní stranu stehen: Video na 10 minut. Rychle, efektivně a bez skákání!

Video se připravuje ...

9. února  2024 
 06:00

Vnitřní strana stehen dokáže pořádně potrápit. Hlavně v létě, kdy se stehna o sebe v krátké sukni nebo šortkách dřou. Jestli se vám ukládá tuk právě v těchto partiích, určitě víte, o čem je řeč. Naučte se proto účinné cviky na jejich posílení a redukci tuku. Ve videu vám je předvede blogerka a sportovkyně Kristýna Juřicová. 

Na co se tedy můžete těšit? V desetiminutovém videu se zaměříme na vnitřní stehna i nohy celkově. Budete se divit, ale jde to i pouze z podložky. Takže pokud nejste příznivkyně skákacích cviků a dřepů, je tato krátká lekce přímo pro vás! Cviky trvají 30 sekund, pauza na přeměnu cviku je 5 sekund. Uvidíte, že po cvičení se budete určitě cítit lépe nejen fyzicky, ale i psychicky, a posílíte si tak svou imunitu.

 

Co dělat před cvičením a po něm?

Určitě je dobré se před cvičením trošku zahřát, rozhýbat své tělo. Protáhněte se, prodýchejte, a teprve poté se pusťte do cvičení. To platí i po dokončení lekce. Pokud protažení před i po vynecháte, bude vás bolet celé tělo a můžete si přivodit nepříjemné tažení a pocity ve svalech. 

 

Kdy cvičit?

Cvičení je o dost účinnější ráno, ještě před snídaní. Tělo se okysličí, připraví se na celý den a vy se budete cítit skvěle. Pokud víte, že ráno není nejlepší volba, zkuste se protáhnout v odpoledních hodinách, nejlépe ještě před večeří. Nedoporučujeme cvičit večer nebo v pozdních večerních hodinách. Organismus se zahřívá, a vydává tak energii, což by mohlo negativně působit na váš spánek. "Někdy se stává, že lidé mají čas na posilování pouze večer. V tomto případě bych doporučila provádět lehčí cvičení, právě kvůli odpočinku organismu," doplňuje Kristýna Juřicová.

Chcete si procvičit i další problémové partie? Krátká videa zacílená na různé části těla najdete ve článku níže.

Autor: red

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji