Cvičte s námi v karanténě! Cviky na každý den – vyzkoušejte krátká videa a zůstaňte v kondici

Cvičte s námi v karanténě! Cviky na každý den – vyzkoušejte krátká videa a zůstaňte v kondici
9. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Máme pro vás série cviků, které jsou zaměřeny na konkrétní partie. Uvidíte, že po cvičení se budete určitě cítit lépe nejen fyzicky, ale i psychicky, a posílíte si tak svou imunitu. Dnes začínáme s cvičením vnitřních stehen. Jdete do toho s námi?

Na co se tedy můžete těšit? V dnešním videu se zaměříme na vnitřní část stehen a na nohy celkově. Budete se divit, ale jde to i pouze z podložky. Takže pokud nejste příznivkyně skákacích cviků a dřepů, je tato krátká lekce přímo pro vás! Cviky trvají 30 sekund, pauza na přeměnu cviku je 5 sekund.

 

Snad každá z nás chce mít krásné dlouhé nohy, no ne? Tak jdeme na to!

 

 • VIDEO: Kristýna Juřicová
 

V dalších dílech, které u nás nyní každý den najdete, se zaměříme například na krásný kulatý zadek, na spodní břišní muffin, na bříško celkově, ale také na ruce a ramena. Zapojíme po částech celé tělo!

 

Užitečné tipy navíc:

 

Co dělat před cvičením a po něm?

Určitě je dobré se před cvičením trošku zahřát, rozhýbat své tělo. Protáhněte se, prodýchejte, a teprve poté se pusťte do cvičení. To platí i po dokončení lekce. Pokud protažení před i po vynecháte, bude vás bolet celé tělo a můžete si přivodit nepříjemné tažení a pocity ve svalech. 

 

Kdy cvičit?

Cvičení je o dost účinnější, když si zacvičíte ráno, ještě před snídaní. Tělo se okysličí, připraví se na celý den a vy se budete cítit skvěle. Pokud víte, že ráno není nejlepší volba, zkuste se protáhnout v odpoledních hodinách, nejlépe ještě před večeří. Nedoporučujeme cvičit večer nebo v pozdních večerních hodinách. Organismus se zahřívá, a vydává tak energii, to by mohlo negativně působit na váš spánek.

 

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji