Slavné a zrzavé: Podívejte se na rusovlásky, které dobyly svět

 • Slavné ženy, které jsou pyšné na svoje zrzavé hřívy.
  20. srpna 2013 | 07:00

  Dříve se ženy se zrzavými vlasy urputně bránily ukázat světu svou přirozenou krásu. Většina z nich se přebarvila a svoji pravou barvu se snažila utajit. Dnes mají všechny barvy vlasů zelenou a dokonce i některé blondýnky a brunetky chtějí přelstít přírodu a stát se zrzkou. Podívejte se na slavné ženy, které jsou krásné, chytré, sexy a hlavně zrzavé!

 • Julianne Moore (52)

  ...
  Křehká herečka přiznala, že na základní škole byla pěkný podivín. Měla prý ošklivé brýle a nešel jí vůbec žádný sport. Za to teď ve svých 52 letech je pořádně sexy kost. Poznávacím znamením jsou její ohnivé vlasy, alabastrová pleť a roztomilé pihy. Herečka je zkrátka prototypem nádherné a sebevědomé zrzky.
 • Nicole Kidman (46)

  ...
  O kouzlu ryšavé herečky nikdo nepochybuje. Jasným důkazem jejího sexappealu je manželství s fešákem Tomem Cruisem. Před nedávnem se Nicole rozhodla k radikální změně a své krásné zrzavé lokny vyměnila za peroxidní blond. Nedávno se ovšem objevila na veřejnost opět se svoji původní barvou vlasů a všichni její fanoušci se zaradovali.
 • Marcia Cross (51)

  ...
  Charismatickou rusovlásku proslavily role v seriálech Merlose Place a Zoufalé manželky. Na svůj věk vypadá fantasticky především díky svým dcerám, kterým je teprve 6 let. Dvojčata ji nabíjejí energii a přinášejí úsměv. Herečka nikdy nepřemýšlela o změně barvy vlasů, protože se v rudé cítí nejvíce sama sebou. A dělá rozhodně dobře!
 • Cynthia Nixon (47)

  ...
  Další seriálová kráska, která si zakládá na svých ryšavých vlasech. Představitelka Mirandy ze seriálu Sex ve městě je nejen talentovaná, ale i velmi statečná. Před lety totiž porazila rakovinu prsu především díky svému odhodlání a bojovné povaze. Pánové mají ovšem smůlu, protože tahle sexy zrzka je bezhlavě zamilovaná do své partnerky, kterou si před nedávnem dokonce vzala.
 • Lindsay Lohan (27)

  ...
  Slavná průšvihářka sice barvu svých vlasů mění jako na běžícím páse, ale od malička je zrzka. Nedávno se ke své původní barvě alespoň snažila přiblížit a musíme uznat, že příroda tehdy věděla, co dělá. Lindsay je totiž v rudých vlasech nesmírně sexy.
 • Lily Cole (25)

  ...
  Dá se říct, že americká herečka a modelka založila svou kariéru na svých zrzavých vlasech. Lily se několikrát objevila na titulce Vogue, stala se tváří kosmetické značky Rimmel a modelkou pro Marks and Spencer. Rusovlasá modelka má v sobě učitou dávku kontroverznosti, která v kombinaci s její divokou barvou vlasů, působí divoce a originálně.

  Na jaké slavné a krásné zrzky jsme podle vás zapomněli? A znáte nějakou ve vašem okolí?

Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p