Rozvedli se, a přesto spolu vycházejí: Které hvězdné páry zvládly rozchod na jedničku? | Pro ženy | Blesk.cz

Rozvedli se, a přesto spolu vycházejí: Které hvězdné páry zvládly rozchod na jedničku?

25. ledna 2020 | 06:00

V podstatě to bereme jako fakt: málokdo z nás unese bez problémů rozchod, nebo dokonce rozvod. Největší problém pak bývá komunikace s expartnerem. Výjimky ale existují, a to i mezi slavnými. Tyto celebrity měly tak dobrý vzájemný vztah, že se z nich po rozvodu stali dobří přátelé. Komu to klape i po rozpadu manželství?

Když se dají dvě hvězdy dohromady, mnoho z nás jásá, o to víc nás ale pak mrzí rozpad vztahu. Většina lidí se po rozvodu doslova nenávidí. O to víc je ale překvapující, když rozvedení lidé dál svůj vztah udrží v přátelské sféře.

Většinou je to hlavně kvůli dětem, ale i tak je jejich jednání velmi dospělé a obdivuhodné. Známý je funkční vztah Bena Affleckaa Jennifer Garner: chodí na rodinné večeře, a tráví spolu dokonce i svátky. Ben po rozvodu o Jennifer dokonce řekl, že je to ta nejlepší máma na světě.

Podobné je to i u Mariah Carey a Nicka Cannona. S dětmi navštěvují mnoho akcí a stále se mají rádi. Jen už nechtěli být manželé. To se prý snaží říkat i svým dětem. Skvěle jim to klape i v práci, spolupracují na hudebních projektech. Skvělý je i vztah mezi Heidi Klum a Sealem, ti jezdí společně na lyže. Prohlédněte si všechny páry, které i po rozvodu zůstaly přáteli:

Někdy se dokonce může stát, že to po letech mezi bývalými manželi opět zajiskří. Už nějakou dobu se spekuluje o obnovení lásky mezi Jennifer Aniston a Bradem Pittem. Oba se nedávno rozvedli a před pár dny, konkrétně na SAG Awards, pobláznili všechny fanoušky. Jejich pohledy prostě mluvily za vše. Co myslíte, vrátí se k sobě?

Autor: Markéta Luštincová