Nejslavnější krásky bez make-upu. Poznali byste je?

23. června 2018 | 06:00

Ať už se objevují ve filmech, hudebních videoklipech nebo na obálkách předních magazínů, jejich tváře jsou vždy zahaleny pod vrstvou make-upu a často jim k dokonalosti pomáhají různé retušovací programy. Tyto slavné krásky se rozhodly jít s pravdou ven a bez ostychu ukázaly svou pravou tvář. Líbí se vám?

Denně jsou vystaveny mediálnímu tlaku, na veřejnosti musí vypadat vždy dokonale, přestože se tak mnohokrát ani necítí. Přitom se pod vrstou make-upu skrývají obyčejné ženy, které byste bez něj častokrát ani nepoznali. Na sociálních sítích dnes můžete vidět čím dál více celebrit, které zahodily stud a ukázaly, jak vypadají ve skutečnosti bez péče špičkových maskérů a photoshopu. 

Jednou z hlavních propagátorek "no make-up mánie" je zpěvačka Alicia Keys, která chodí na veřejnosti i na všechny společenské akce zásadně nenalíčená. Nechtěla svou pravou tvář schovávat za vrstvou make-upu, a proto se rozhodla vyjít s pravdou ven a ukázat, jak vypadá nenalíčená.

Slavnou krásku brzy následovaly i další celebrity, jako jsou Madonna, Cameron Diaz, Eva Longoria, Anne Hathaway a mnoho dalších, na které se můžete podívat v naší fotogalerii. Co na ně říkáte?

Autor: Aneta Valešová
1080p 720p 360p
DesktopMobile