Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Nejslavnější krásky bez make-upu. Poznáte je vůbec?

27. ledna 2023 | 06:00

Ať už se objevují ve filmech, hudebních videoklipech nebo na obálkách předních magazínů, jejich tváře jsou vždy zahaleny pod vrstvou make-upu a často jim k dokonalosti pomáhají různé retušovací programy. Tyto slavné krásky se nebály jít s kůží na trh a bez ostychu ukázaly svou pravou tvář. Líbí se vám i bez líčení?

Denně jsou vystaveny mediálnímu tlaku, na veřejnosti musí vypadat vždy dokonale, přestože se tak mnohokrát ani necítí. Přitom se pod vrstvou make-upu skrývají obyčejné ženy, které byste bez něj častokrát ani nepoznali. Na sociálních sítích dnes můžete vidět čím dál více celebrit, které zahodily stud a ukázaly, jak vypadají ve skutečnosti bez péče špičkových maskérů a photoshopu. Nutno podotknout, že jsou stejně půvabné jako s líčením. 

Video: Slavné české modelky, které dobyly svět

Video se připravuje ...
Slavné české modelky, které dobyly svět • VIDEO: Videohub

Jednou z hlavních propagátorek "no make-up mánie" je zpěvačka Alicia Keys, která chodí na veřejnosti i na všechny společenské akce zásadně nenalíčená. Nechtěla svou pravou tvář schovávat za vrstvou líčení, a proto se rozhodla vyjít s pravdou ven a ukázat, jak vypadá zcela bez příkras. Postupně ji následovaly další známé krásky jako například Eva Longoria, Salma Hayek, Hailey Bieber nebo Katy Perry, které nemají problém svým fanouškům ukázat, že i je občas trápí nějaká nedokonalost, vrásky nebo kruhy pod očima.

Na další celebrity bez make-upu se podívejte do fotogalerie. Co na ně říkáte?

Autor: Aneta Valešová
Video se připravuje ...