Pondělí 21. června 2021
Svátek slaví Alois, zítra Pavla
Oblačno, bouřka 31°C

Neuvěříte! Jak vlasy mění člověka? Správný střih dokáže zázraky

31. května 2021 | 06:00

Nový účes, nové já! Vlasy nemohou změnit to, kým jste, ale mohou vás udělat krásnější i sebevědomější. Ženy zkrásněly a omládly o několik let pod rukama šikovné kadeřnice. Na proměny se podívejte v naší fotogalerii.

Při dlouhém lockdownu, kdy byla všechna kadeřnictví zavřena, se mnoho žen rozhodlo vzít osud svých vlasů do vlastních rukou. Většina takových pokusů ale končila nešťastně, a proto teď tyto ženy stojí fronty před kadeřnictvími, kde požadují zázraky. Talentovaná kadeřnice Jurgita Malakauskaité sdílela několik fotografií žen před změnou a po ní – a proměny jsou dechberoucí.

V jakém účesu vám to bude nejvíce slušet? Tyto trendy vás dostanou! • VIDEO: Videohub

Vlasy opravdu dělají člověka! "Vždy poslouchám přání klientů a také se zaměřuji na to, co je v životě pro ně aktuální. Například žena, která přišla o práci, potřebuje zaujmout a ženy po čtyřicítce chtějí omládnout," popisuje Jurgita. Říká také, že správný střih a barva vlasů se musí odhadnout podle životního stylu, tvaru obličeje a kvality vlasů.

Je důležité, aby se žena cítila v novém sestřihu komfortně a aby si i po ranním pohledu do zrcadla řekla, že přesně takhle má vypadat. Nová barva vlasů i změna délky udělají naprosto nového člověka. Kouzelné proměny můžete vidět na kolážích žen, které byly se svou proměnou maximálně spokojené. Kombinace správného účesu a vhodného make-upu je zkrátka korunou krásy.

Náš tip: Právě je v prodeji letní speciál magazínu Blesk pro ženy, nenechte si ho ujít! 145 skvělých receptů a tipů na pohodové české léto! Speciál zakoupíte v novinových stáncích nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

 

 

Autor: Adéla Ondroušková