Úterý 30. května 2023
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Polojasno 23°C

Seriál Ulice: Staré postavy s novou tváří! Kdo je nová Skyler a jak pozlobí Frantu s Bárou?

20. dubna 2022 | 06:00

Pokaždé, když se v Ulici objeví Skyler, převrátí Frantovi život vzhůru nohama. Také tentokrát to vypadá, že její návrat nebude jen tak, přestože Franta chodí již přes dva roky s Bárou. Se Skyler ho ale spojuje jejich syn Chris. Možná se budete divit, jak Skyler vypadá, musela ji totiž ztvárnit jiná herečka. Proč tomu tak je a jak zamíchá dějem?

Skyler jsme v seriálu viděli naposledy na Vánoce v roce 2016. Původně ji ztvárňovala herečka Sara Sandeva, nyní se role Skyler ujala Michelle Hansen. „Postava Skyler bude mít v nadcházejících měsících zásadní vliv na osud Báry Klímové (Eliška Bašusová) a Františka Hrubého (Matyáš Valenta). Když jsme se rozhodli vrátit tuto zajímavou postavu do uličního děje, samozřejmě jsme jako první oslovili její původní představitelku Saru Sandevu. Bohužel se naše potřeby a Sařiny časové možnosti nepotkaly, proto jsme se rozhodli tuto postavu přeobsadit. Samozřejmě nás to mrzí, ale věříme, že si diváci na skvělou Michelle Hansen v roli Skyler brzy zvyknou. Saře přejeme mnoho úspěchů nejen v aktuálně připravovaných projektech,“ komentuje přeobsazení postavy Skyler kreativní producentka Silvia Klasová.

V Ulici to není za pomalu sedmnáct let vysílání jediný případ, kdy došlo ke změně hereckého představitele. Čas od času se to stává, když postavu v seriálu delší dobu nevidíme. Všímaví diváci jistě zaregistrují, že dojde také k přeobsazení syna Franty a Skyler. V roli Chrise, jehož hrál původně Tomáš Kozdera, se nově představí Michael Lorenc.

Video se připravuje ...
Velikonoční pondělí v Ulici: Náruživí koledníci, prozrazená tajemství a trapasy • VIDEO: tv Nova

Když se Franta a o rok starší Holanďanka Skyler poprvé setkali, byla z toho láska jako trám. Nikdo nevěřil, že jim to vydrží i poté, co se Skyler vrátí nazpět do Amsterdamu. Ti dva si ale našli způsob, jak být i nadále v kontaktu. Navíc Skyler celkem záhy otěhotněla, takže najednou řešili mnohem víc než jen vztah na dálku. Přestože Frantovi nebylo v té době ještě ani osmnáct let, postavil se k tomu, že se Skyler čekají dítě, hodně dospěle. Byl jí oporou, aniž by na ni jakkoliv tlačil při rozhodování, zda si dítě ponechat. Stali se z nich velmi mladí rodiče, ovšem k překvapení blízkých to spolu zpočátku skvěle zvládali. Franta se sice trochu obětoval a místo studia na vysoké škole se odstěhoval do Amsterdamu, on sám to ale jako oběť necítil, protože díky synovi našel nový smysl života.

Na rozdíl od Franty Skyler nikdy nebyla domácí typ, a tak se krátce po narození Chrise vrhla po hlavě do nového projektu, kvůli kterému odcestovala na několik měsíců do Ameriky. Po návratu začala spolupracovat s filmaři na dalších projektech, s rodinou trávila čím dál méně času. Nakonec Frantovi suše oznámila, že si našla jiného partnera a že se i se synem stěhuje k němu. Pro Frantu to byl obrovský šok, ze kterého se jen hodně těžce a velmi dlouho vzpamatovával. Přišel nejen o svou lásku, ale také o Chrise. Nebýt Skyleřiných rodičů, se synem by ztratil úplně kontakt. Od té doby nemůže Franta přijít Skyler na jméno, byť se jejich vztahy jakžtakž znormalizovaly.

Nyní se Skyler znovu vrací Frantovi do života, což je pro všechny docela velkým překvapením. Franta je na jednu stranu rád, neboť to pro něj znamená, že Chrise uvidí mnohem častěji než doposud. Na druhou stranu je už docela obezřetný, protože má s nevyzpytatelnou Skyler své zkušenosti. Skyler je teď ale jako vyměněná – vstřícná, milá, jako by mezi nimi nikdy nedošlo k žádnému velkému rozkolu. Opravdu se tak změnila, nebo je za tím něco jiného? Měl by být Franta i nadále obezřetný, či by jí měl začít důvěřovat? A jak Bára přijme Skyler a Chrise?

Video se připravuje ...