Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Tento týden v Ulici: Štefanova podlá zrada, Lumírův pád na dno a Luďkův ďábelský plán

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
8. listopadu 2021 | 06:00

Ulice se tento týden zase hemží samými vypjatými situacemi. Truchlící Lumír nezvládá výročí úmrtí Světlany a bude dělat starosti svým nejbližším. Anežka zažije totální šok a její srdce bude trpět. Karla, Dominika, Luděk i Magda, ti všichni budou v hledáčku tento týden, tak se můžete těšit!

Truchlící Lumír, na kterého doléhá smutné výročí Světlanina skonu, dopadá na dno. Více než kdy jindy si v těchto dnech uvědomuje, jak moc jemu i Lexíkovi Světlana chybí, jaká prázdnota po ní zůstává v jejich srdcích i životech. S obrovskou bolestí se Lumír vyrovná po svém přímo na hrobu milované ženy. Bohužel takovým způsobem, že se o něj jeho blízcí začnou opravdu strachovat.

Co může být pro zamilovanou holku horší než zjištění, že kluk, který se jí líbí a o němž si myslela, že spolu začnou chodit, o ni nemá zájem? Pro Anežku, jež je zakoukaná do Štefana, to je ťafka přímo do srdce, neboť má pocit, že se kvůli svému vyznání pořádně ztrapnila. Myslí si, že hůř už snad ani být nemůže. To se ovšem velmi mýlí. Ve chvíli, kdy se začne pídit, jak to je se Štefanem doopravdy, odhalí hodně krutou pravdu. Čekala by cokoliv, jen ne takovou zradu.

Podívejte se na rozhovor s Matoušem Rumlem:

Video se připravuje ...
Matouš Ruml: V Ulici už ho neuvidíte, ale váš oblíbený učitel je zpět v novém seriálu • VIDEO: videohub

Karla už několikrát varovala Dominiku, že si zahrává, když Tonymu tají schůzky se spolužákem, o kterých sama tvrdí, že jsou naprosto nevinné. Ke všemu Karla netuší, že Dominika ji používá jako své alibi. Teď bohužel všechno praskne, navíc způsobem, který Karlu opravdu namíchne. Aby toho nebylo málo, Karlu čeká vzápětí další krizová situace doma, kde se provalí docela velký průšvih.

Luděk je přesvědčen, že s Blankou k sobě patří, a tak dělá vše pro to, aby si ji nyní udržel. Ani trochu se mu nelíbí, jak se kolem ní neustále motá Evžen. Když se čirou náhodou navíc dozví pravdu o Evženovi a Kateřině, začne jednat. Nehodlá čekat, až mu Evžen jednoho krásného dne vyfoukne Blanku před nosem. Naopak udělá první krok k tomu, aby měl Blanku i celou svou rodinu jen pro sebe.

Magda je po dlouhé době zase zamilovaná a šťastná. Mirek by jí nejraději snesl modré z nebe, kdyby to bylo možné. To zatím nesvede, a tak ji alespoň zahrnuje nejrůznějšími dárky a pozornostmi, aby jí udělal radost a dal jí najevo, jak mu na ní záleží. Má to ale malý háček. Podle Oty se jim Magda mění před očima v někoho, kdo má k té staré Magdě s velmi osobitým vkusem i chováním hodně daleko.