Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Tento týden v Ulici: Půjde Mastný konečně do vězení? A čí tajemství prasknou tentokrát?

Video se připravuje ...
VIDEO: TV Nova
7. června 2021 | 06:00

Jedno tajemství, které láme srdce, a druhé, které může narušit vztahy mezi dcerou a matkou. Nad Mastným visí hrozba vězení a Dan odhalí zloděje, který přišel vyloupit šéfovu kancelář. Zhrzená Landová řádí jako Černá ruka!

Blanka vkládá velké naděje do dnešního setkání s Evženem. Chce mu přiznat, co k němu cítí, zabojovat u něj o druhou šanci, protože si moc dobře uvědomuje, že o něj přišla kvůli svému pití. Bohužel se ocitne v nesprávný čas na nesprávném místě, a tak odhalí něco, co je pro ni ranou přímo do srdce. Dan se pozdě večer náhodou vrátí do práce pro zapomenutou nabíječku. Přestože by dílna měla být prázdná, Dan si všimne v šéfově kanceláři podezřelé osoby, která se je evidentně snaží vykrást. Dan nezaváhá ani vteřinu. Rozhodne se vetřelci překazit jeho plány a sám ho zneškodnit.

Radek Mastný si je dobře vědom, že mu nyní pořádně teče do bot. Co nevidět znovu stane před soudem, tentokrát jako obžalovaný. A tak dělá vše pro to, aby unikl vězení a ovlivnil veřejné mínění ve svůj prospěch. Kam až je schopen zajít? Janě je v poslední době hodně podezřelá máma, která jen září a chová se tak, že Janě okamžitě dojde, která bije. Máma má nového chlapa! Vše do sebe zapadá, tohle Jana v minulosti už zažila několikrát. Vlastně by mámě novou lásku i přála, kdyby to nemělo malý háček. Muž, s nímž máma evidentně něco má, by pro ni měl být tabu… Kdo, s kým a při čem Dianu nachytá? Co všechno právě Diana své dceři tají?

Irena Landová nevynechá jedinou příležitost, aby se po Magdě nějak nepovozila. Dělá to už tak okatě, že všem dojde, že se něco děje. Samotná Magda čelí jejím výpadům v klidu a s hlavou hrdě vztyčenou, což Landovou jen vyprovokuje k další akci proti ní… Jak Landová znepříjemňuje Magdě život? Co na to ostatní? A co začíná Magda zvažovat?