Velikonoční dekorace: Výzdoba na stůl i dveře. 30 tipů v galerii! | Pro ženy | Blesk.cz

Velikonoční výzdoba: Kde koupit tu nejkrásnější a co zvládnete vyrobit sami?

9. dubna 2019 | 10:00

Jarní svátky jsou za dveřmi a možná už přemýšlíte, jak si doma vytvořit pestrobarevnou velikonoční výzdobu. Ať už dáváte přednost kupované, či vlastnoručně vyrobené výzdobě, z našich tipů si jistě vyberete.

Pojďte se s námi inspirovat a vyzdobte svůj vlastní byt či dům nejrůznějšími dekoracemi s velikonočně jarními motivy, které mohou zdobit váš interiétr klidně celé jaro. Nezapomeňte k tomu na stůl přidat pugét tulipánů a narcisek, hezky vzrostlé a husté velikonoční osení nebo třeba velikonočního zajíčka. Vnesete tak do dvého domova krásnou sváteční atmosféru, kterou vám budou všechny návštěvníci i koledníci obdivovat. 

Co vyrobit na Velikonoce? 3 videa pro inspiraci

A pokud hledáte inspiraci na velikonoční dekorace, na kterých se budete kreativně podílet a zárověň vám jejich výroba nezruinuje rozpočet, máme pro vás tři skvělé tipy na vlastnoruční velikonoční výzdobu do vázy, na stůl i na dveře.

 

 

 • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

https://www.mall.tv/embed/vytvoreno-s-laskou/tri-velikonocni-tipy-na-jednoduche-a-vtipne-dekorace-do-bytu

Vyrobte si jednoduchou jarní dekoraci na velikonoční stůl • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

 

 • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

Autor: beni

Velikonoce

Termín Výpočet data Pašijový týden Velikonoční recepty Zvyky a tradice Velikonoce ve světě Kam na Velikonoce

V našem velikonočním speciálu najdete vše, co hledáte. Víme, kdy budou velikonoční prázdniny i jak budou mít otevřeno v obchodech.  Řekneme vám, jak uplést pomlázku, vyfouknout a obarvit vejce, vyrobit velikonočního zajíčka. Poradíme vám, jak připravit nejlepšího beránka, mazanec nebo nádivku, a dáme vám spoustu receptů z vajec. S námi si Velikonoce užijete!