Neděle 18. duben 2021
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Zataženo, déšť 10°C

Velikonoční výzdoba: Kde koupit tu nejkrásnější a co zvládnete vyrobit sami?

1. března 2021 | 06:00

Jarní svátky jsou za dveřmi a možná už přemýšlíte, jak si doma vytvořit pestrobarevnou velikonoční výzdobu. Ať už dáváte přednost kupované či vlastnoručně vyrobené výzdobě, z našich tipů si jistě vyberete.

Pojďte se s námi inspirovat a vyzdobte svůj vlastní byt či dům nejrůznějšími dekoracemi s velikonočně jarními motivy, které mohou zdobit váš interiér klidně celé jaro. Nezapomeňte k tomu na stůl přidat pugét tulipánů a narcisek, hezky vzrostlé a husté velikonoční osení nebo třeba velikonočního zajíčka. Vnesete tak do svého domova krásnou sváteční atmosféru, kterou vám budou všichni obdivovat. 

Co vyrobit na Velikonoce? 4 videa pro inspiraci

A pokud hledáte inspiraci na velikonoční dekorace, na kterých se budete kreativně podílet – a zároveň vám jejich výroba nezruinuje rozpočet – máme pro vás skvělé tipy na vlastnoruční velikonoční výzdobu do vázy, na stůl i na dveře.

 

 

Vyrobte si jednoduchou velikonoční dekoraci do vázy • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

 

Vyrobte si jednoduchou jarní dekoraci na velikonoční stůl • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

 

Vyrobte si neobvyklou velikonoční dekoraci na dveře • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

Autor: beni

Velikonoce

Termín Výpočet data Pašijový týden Velikonoční recepty Zvyky a tradice Velikonoce ve světě Kam na Velikonoce

V našem velikonočním speciálu najdete vše, co hledáte. Víme, kdy budou velikonoční prázdniny i jak budou mít otevřeno v obchodech.  Řekneme vám, jak uplést pomlázku, vyfouknout a obarvit vejce, vyrobit velikonočního zajíčka. Poradíme vám, jak připravit nejlepšího beránka, mazanec nebo nádivku, a dáme vám spoustu receptů z vajec. S námi si Velikonoce užijete!