Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Polojasno 9°C

Outfity podle celebrit: Tyhle ženy nás baví! Inspirujte se

18. září 2021 | 06:00

Které slavné ženy nás nepřestávají inspirovat? Podívejte se do šatníků českých i zahraničních celebrit, jejichž styl obdivujeme, ať už jsou na červeném koberci nebo jdou po ulici. Co se od nich můžeme naučit?

Podle koho se chcete inspirovat? Amanda Holden   Katie Holmes  Jennifer Lopez  Pippa Middleton  Jana Plodková   Kateřina Průšová   Ashley Roberts

Pippa Middleton 

Dvojnásobná maminka, mladší sestra ostře sledované vévodkyně z Cambridge, ale především družička s nejhezčím zadečkem. Takové přízvisko se s Pippou Middleton pojí už 10 let, a to od svatby Kate a Williama, na které je doprovázela k posvátnému oltáři. Čím nás ale uchvátila nedávno? 

Chcete se inspirovat stylem Pippy Middleton? Klikněte na článek níže:

Amanda Holden

Moderátorka a porotkyně talentových soutěží Amanda Holden je chodící inspirací! Ve svých padesáti letech dokazuje, že výrazné barvy omlazují a neotřelých kombinací se není třeba vzdávat ani bát! Co takhle růžová s červenou? Že vám to přijde moc sladké, vyzývavé a naprosto neslučitelné? Dokážeme vám opak!

Chcete se inspirovat stylem Amandy Holden? Klikněte na článek níže:

Katie Holmes

Z nenápadné šedé myšky v nelichotících oděvech se stala současnou módní ikonou, jež učí vytříbenému stylu. A svou novou úlohu zvládá zcela přirozeně s nevídanou lehkostí. Co bychom se od ní měly naučit? Inspirujte se jejím outfitem přímo stvořeným pro pohodové léto!

Chcete se inspirovat stylem Katie Holmes? Klikněte na článek níže:

Jana Plodková

Září na filmovém plátně, ale i na módním poli. Talentovaná herečka má vytříbený vkus, přitom ale jen hravě kombinuje základy svého šatníku podle svého citu. Na nedávnou premiéru českého celovečerního filmu režiséra F. A. Brabce vynesla lichotivý model v jemných barevných tónech, který podtrhl její éteričnost. Na jakých základech byl založen?

Chcete se inspirovat stylem Jany Plodkové? Klikněte na článek níže:

Kateřina Průšová

Jakmile se někde objeví, zaujme široké publikum. Čím překvapila půvabná modelka a Miss České republiky 2002 Kateřina Průšová tentokrát? Letními vzdušnými šaty, které jsou však vhodné i pro baculky či dámy malého vzrůstu! Kde koupíte podobné?

Chcete se inspirovat stylem Kateřiny Průšové? Klikněte na článek níže:

Jennifer Lopez

Nejen po boku herce Bena Afflecka jenom září. Na nedávné večeři s kamarádkou byla Jennifer Lopez naprosto okouzlující a jen stěží lze uvěřit, že americká herečka minulý měsíc oslavila 52. narozeniny! Přitom za hvězdným lookem nestála nažehlená večerní róba, ale docela obyčejný model, avšak navýsost elegantní.

Chcete se inspirovat stylem Jennifer Lopez? Klikněte na článek níže:

Ashley Roberts

Při pohledu na zpěvačku, tanečnici a moderátorku Ashley Roberts nás rozhodně podzimní deprese nepřepadá! Ačkoliv není povědomí o Ashley u nás tolik silně zakořeněné, dost možná se vám vryje do paměti její barvitý šatník.

Chcete se inspirovat stylem Ashley Roberts? Klikněte na článek níže:

Další celebrity, jejichž styl nás baví, pro vás připravujeme.

Autor: red
Diskuse ke článku
.