10 slavných otců: Kteří potomci jsou jejich věrnou kopií? | Pro ženy | Blesk.cz

10 slavných otců: Kteří potomci jsou jejich věrnou kopií?

21. června 2020 | 06:00

Být dítětem slavných a úspěšných rodičů přináší mnoho privilegií, jako jsou talent a půvab, ale také mnoho strastí. Vyrůstají v epicentru pozornosti a už od dětství jsou v hledáčku paparazzi fotoaparátů. Které děti zdědily to nejlepší DNA po svých slavných otcích?

Dcera zpěváka Lennyho Kravitze a herečky Lisy Bonet Zoë Kravitz má se svým otcem pevný a krásný vztah. Bezpochyby patří mezi nejstylovější a nejvýraznější duo „slavný otec a dítě“ showbyznysu. Ne vždy byla mladá herečka ze svého táty nadšená, a to především v pubertě. Deníku Daily Mail přiznala i trapné chvíle: „Když všichni tátové nosili obleky, on měl dredy, síťované košile a kožené kalhoty. Museli si myslet, že je divný. Snažila jsem se ho trochu mírnit, když šel na školní akce.

Hereččini rodiče se rozešli, když jí byly 2 roky, a do svých 11 let žila s matkou Lisou. „Moje máma mě chránila, nechtěla, aby lidé věděli, kdo je můj otec, a tak mě ve škole zaregistrovala pod jménem Zoë Moon.Život s matkou byl zcela normální, avšak Lisa Bonet byla leckdy přísnější. „Byla velmi striktní, měla jsem povolen jen jeden film o víkendu. Vzpomínám, že jsem sledovala především filmy ze 70. let,“ sdělila Zoë deníku. Poté se přestěhovala k otci. Jeho domácnost byla často plná živých legend, nejen z hudebního průmyslu. „Jedno ráno jsem přišla dolů a Ashton Kutcher dělal v kuchyni omeletu, ke které mě přizval, a tak jsem si sedla a společně jsme snídali. On a Demi zůstali v domě a nikdo mi to neřekl. Ashton byl pro mé teenagerské srdce docela šokem, nevěděla jsem, že se s ním můj táta zná,“ zavzpomínala Zöe pro deník Daily Mail.

Tatínkova holčička se minulý rok vdala za herce Karla Glusmana, a pyšný Lenny tak odvedl k oltáři svou jedinou dceru. Na svatbě byl zástup slavných osobností jako Nicole Kidman, Reese Witherspoon nebo Jason Momoa, současný manžel matky Lisy Bonet.

Nejen Zoë podědila svou krásu a talent po svém otci. Za hvězdný start vděčí svému otci i herečka a zpěvačka Miley Cyrus. Proslavila se především v televizním pořadu Hannah Montana jako mladá studentka, jež se večer měnila v popovou hvězdu. V oblíbeném seriálu si zahrála po boku svého otce Billyho Raye Cyrus. Tvořili v něm vztah otce a dcery. Miley není však jediným dítětem slavného hudebníka a herce. Chlapce Traceho a Brandiho, děti bývalé ženy Tish z předchozího vztahu, adoptoval. Bill má ještě ze svého předchozího vztahu syna Christophera Codyho a s Tish má pak Noaha a Braisona.

Krásou neoplývají jen slavné dcery, ale také synové. Rodinu Beckhamových zdobí nejen otec David, ale také sedmnáctiletý syn Romeo, jednadvacetiletý Brooklyn a patnáctiletý Cruz. Jedinou dívkou je pak osmiletá dcera Harper, která uzavřela sled dětí této půvabné rodiny.

I slavný český moderátor Leoš Mareš se může pyšnit dvěma šikovnými syny, kteří svého tátu nezapřou – Jakubem a Matějem. 

Podívejte se na slavné otce a jejich děti, které zdědily nejen jejich půvab!

Autor: Žaneta Podlahová