Neděle 25. říjen 2020
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Oblačno 15°C

Šokující proměny slavných! Podívejte se, co předcházelo razantním změnám chrupu

19. září 2020 | 06:00

Září sice v záři reflektorů, ale jejich chrup zrovna nesvítil. Proto se rozhodli pro změnu. Co mohlo za odstrašující úsměvy slavných? Stáří, genetika, kouření, zdravotní problémy či zanedbaná zubní péče? Ať už to bylo cokoli, my jsme zvyklí vídat krásné úsměvy. Ale přece jen, ne všichni k tomuto uvědomění došli…

A začneme tentokrát u českých celebrit. Jeden z nejděsivějších chrupů má oblíbená a brilantní herečka Daniela Kolářová, kterou bezpochyby znáte jako Alenku z Noci na Karlštejně, Věru Lavičkovou z filmu Na samotě u lesa či jako Elišku z Vratných lahví. Dříve svým úsměvem okouzlovala, nyní je však opak pravdou. Hlavní příčinou budou nejspíše cigarety. Již několik dekád svého života je na nich závislá. Nezdá se ale, že by slavná herečka uvažovala o nápravě svých zubů, ačkoliv mírné zlepšení přece jen vidíme.

Daniela Kolářová

Její kolegyně herečka Valérie Zawadská sice svým úsměvem tolik neděsila, ale k dokonalosti měl taktéž daleko. Nejznámější česká dabérka měla na zubech skvrny i přemíru zubního kamene. I tady za to mohly cigarety. Z jejích nejnovějších snímků lze však usuzovat, že svou zubní péči napravila.

Myslíte, že zahraniční hvězdy problém s chrupem nemají? Kdepak! Množství fanynek se podlamují kolena jen při vyslovení jména fotbalového boha – Cristiana Ronalda. Vysportovaná postava, pronikavý pohled i okouzlující zářivý úsměv. Tím však nebyl obdařen od narození. V mládí měl žluté a křivé zuby, mezi nimiž byly velké mezery. To je však již dávnou minulostí!

Cristiano Ronaldo před

Doslova rozbíhajícími se zuby a jejich nesouměrností byla před několika lety známá věhlasná rapperka Cardi B, která se navíc nebála zveřejnit jejich podobu na sociální síti Facebook. Nyní má už samozřejmě zoubky jako perličky, a představuje tak typický americký úsměv, který je více než záviděníhodný.

Žlutými zuby ještě nedávno děsili i geniální herec Morgan Freeman nebo herečka Jane Fonda, jež v mládí patřila mezi ty největší sexsymboly. I oni ale všechno napravili a vidíme nyní u nich krásný chrup. Zubní proměnou prošla i půvabná herečka Dakota Johnson. Nechala si opravit svou pověstnou mezírku mezi jedničkami. Nikdy se ale nezavděčíte všem. Podle mnoha fanoušků byla tahle mezera mezi předními zuby pro Dakotu více než typická a její nový úsměv se jim nelíbí.

Jane Fonda před

Které další známé tváře by si ne vždy daly svůj úsměv za rámeček? Podívejte se do naší fotogalerie!

Autor: Žaneta Podlahová