Slavné ženy, které si vzaly gaye! Která to udělala dobrovolně a komu to zničilo život? | Pro ženy | Blesk.cz

Slavné ženy, které si vzaly gaye! Která to udělala dobrovolně a komu to zničilo život?

23. dubna 2020 | 06:00

Může se to vlastně stát každé z nás. Vezmete si muže, máte s ním rodinu a on po letech přizná, že vše jen předstíral, doopravdy je totiž homosexuál. Přesně tohle se stalo několika slavným ženám. Kdo se s tím vyrovnal a komu toto zjištění zcela zničilo život?

Mezi slavnými ženami, které strávily část svého života s gayem, jsou i Češky. Mezi ně patří třeba herečka Pavla Tomicová a víme také o Květě Fialové, která se kvůli svým zážitkům z mládí heterosexuálním mužům vyhýbala úmyslně. Vstoupit do manželství s homosexuálem tak byla její svobodná volba.

Ne u všech žen to ale bylo tak jednoduché. Dlouhá léta žily s homosexuálem, aniž by o tom věděly, a když se to dozvěděly, doslova je to semlelo. Někteří muži se po rozvodu opět pustili do vztahu s ženou, jen aby zakryli svou pravou orientaci. 

Všechny příběhy si můžete přečíst v naší fotogalerii:

Náš tip: V novém čísle magazínu Blesk pro ženy najdete inspirativní příběhy reálných žen, kterých jsme se zeptaly, jak zvládají v karanténě pracovat a zároveň se starat o svou početnou rodinu. Zajímají vás jejich tipy? A pro ty, které rády pečou, máme překvapení: speciál Křupavé housky a rohlíky! Dva časopisy, jedna cena, to je aktuální Blesk pro ženy, který seženete na novinových stáncích. Ale také si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

Autor: Markéta Luštincová