Neděle 21. července 2024
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna
Polojasno 30°C

Nerada se fotíte? Zkuste triky slavných, díky kterým budete vypadat na fotkách vždy skvěle

29. srpna 2023 | 06:00

Nerada se fotíte? A přemýšlela jste někdy nad tím, proč tomu tak je? Stačí znát pár jednoduchých triků celebrit, které už dobře vědí, jak zapózovat zvědavým hledáčkům fotoaparátů a vypadat přitom vždycky skvěle. Výhodou je, že je zvládne každý, takže díky tomu se už nebudete muset schovávat, kdykoliv někdo na výletě vytáhne fotoaparát. Které triky rozhodně stojí za to vyzkoušet?

Rihannin pohled přes rameno

Všimla jste si někdy, jak Rihanna téměř na všech fotkách hledí nezúčastněným pohledem kamsi přes rameno? Její nenucený výraz působí velice přirozeně a trochu stydlivě. Určitě se vyplatí ho vyzkoušet, pokud usilujete o to, mít okouzlující a charismatický portrét.

VIDEO: I slavní mají mindráky! Jaké třeba? Podívejte se:

Video se připravuje ...
I celebrity mají mindráky! Kde mají své slabiny Ben Christovao nebo Nikol Švantnerová? • VIDEO: Adam Balažovič/ bpž

Ruce v bok jako Jennifer Lawrence

Nejen Jennifer Lawrence, ale například i indická modelka a herečka Aishwarya Rai často pózuje s rukama v bok. Jennifer se obvykle drží jednou rukou v pase, zatímco Aishwarya si dává v bok obě ruce. Jde o postoj, který opticky vylepší téměř každou postavu. Nehledě na to, že vám z hlediska řeči těla také dodá odvahu a přidá na sebevědomí, když je to potřeba.

Jennifer Aniston se fotí s přáteli

Jennifer Aniston se nejčastěji fotí dohromady s hereckými kolegy. Jde o dobrý tip pro nesmělé jedince, kteří jsou neradi jediným středem pozornosti. Pohledy se tím trochu rozdělí a nikdo si na společných fotografiích tolik nevšímá přehnaných detailů. Nehledě na to, že pokud se odvážíte do focení spolu s partnerem či kamarádkou, nebude vám tolik trapně a vzájemně si dodáte odvahu. Možností, jak společně zapózovat, je celá řada. Jedním z možných postojů je obejmout kamarádku nebo partnera kolem ramen, aby se všichni na vás soustředili jako na jeden celek.

Nohy křížem jako Paris nebo noha vpřed jako Jennifer Lopez

Všimla jste si někdy, že Paris Hilton stojí vždy záměrně s nohama křížem? Její nohy vypadají díky tomu opticky delší a postava ještě štíhlejší. Tento trik ocení zejména ženy menší výšky. Jennifer Lopez zase fotografům pózuje nejčastěji s jednou nohou stranou a mírně vpřed. Mírně rozkročený postoj působí sebevědomě a velice charismaticky. Jennifer Lopez je i díky němu pravou femme fatale a vypadá skutečně stylově. Takto lépe vynikne i váš outfit, který si šetříte pro slavnostní příležitosti. I Amanda Seyfried nejčastěji stojí s nohama mírně rozkročenýma. O Katy Perry je zase známo, že vždy přikrčí jedno koleno, které předsune dopředu, a k tomu mírně pokrčí také ramena. Vypadají tak užší a její pohled překypuje sebevědomím a spokojeností.

Jakoby nic prohrábnuté vlasy nebo vzdušný polibek

Herec Robert Pattinson si vždy před fotoaparátem jakoby nic prohrábne své nagelované vlasy. Upozorní tak na jejich zdravý vzhled a zároveň neustále dohlíží na to, aby vypadaly upravené. Celý trik dodává herci na charismatu. Neméně výrazná a charismatická Eva Mendes zase sází na posílání vzdušného polibku všem svým příznivcům. Nejenže přitom vypadá žensky, ale také sympaticky. Jde o dobrý trik, jak na fotce udělat něco neobvyklého a vyhnout se nudnému a strnulému výrazu bez emocí. Vzdušný polibek vás navíc jistě přiměje se usmívat.

Na to, jak s nadhledem pózují celebrity, se podívejte do GALERIE.

Autor: Tereza Brožová