Úterý 12. prosince 2023
Svátek slaví Simona, zítra Lucie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Skrývat šediny? Ani náhodou! Tento kadeřník z nich dělá u žen přednost

24. srpna 2023 | 06:00

Jakmile se vám na hlavě objeví první šedivý vlas, začnete panikařit a spěcháte ke své kadeřnici, aby vás jej zbavila? Po zhlédnutí fotografií profesionálního kadeřníka Jacka Martina možná rychle změníte názor. Místo toho, aby šediny svých klientek zakrýval, vystavuje je na odiv. A výsledky jsou naprosto fantastické! Přesvědčte se ve fotogalerii!

Vše začalo před třemi lety, kdy do kalifornského salonu Jacka Martina přišla klientka se zvláštním požadavkem. Několik let si pravidelně co tři až čtyři týdny barvila šediny barvami z drogerie, a to ji začalo postupem času unavovat. Nechtěla barvením trávit tolik času, a proto poprosila Jacka, zda by jí nemohl pomoct. Okamžitě tuto výzvu přijal a místo toho, aby její šediny zakryl, dal jim prostor, aby vynikly. Pomocí stříbrnošedých tónů tak vykouzlil odstín, který si zamilovala nejen klientka, ale i sám Jack. 

VIDEO: Tmavé vlasy a šediny: Jak se barvit a stříhat, aby byly co nejméně nápadné?

Video se připravuje ...
Tmavé vlasy a šediny: Jak se barvit a stříhat, aby byly co nejméně nápadné? • VIDEO: Adam Balažovič

Proměnu sdílel na svém instagramovém profilu, stala se obrovským hitem. Rázem se k Jackovi do salonu hrnuly ženy, které si přály projít stejnou proměnou, díky které se budou cítit sebejistě i se šedinami. Vedle toho nemusí každý měsíc řešit návštěvu kadeřníka... "Klientky s přírodními šedivými vlasy se nemusí trápit odrosty a chodí ke mně dvakrát třikrát do roka," říká kadeřník. Pod rukama mu prošly také známé hollywoodské hvězdy, jako jsou Jane Fonda nebo Sharon Osbourne. Na neskutečné proměny se podívejte ve fotogalerii.

Barvy na vlasy pro přirozený vzhled vybírejte na našem internetovém srovnávači cen Zboží Dáma.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I had the honor and the pleasure to transform the legendary actress @janefonda hair specially for the 2020 Oscar. Spending 7 hours with this amazing Hollywood star and witnessing her energy, beauty, strength and femininity was so inspiring. For straight 7 hours while I was working on her hair she was writing chapters in her due soon book, and memorizing her lines in the famous tv show Frankie and grace that she is shooting the 7th season now, answering emails and reading her newspapers plus communicating with me and her team with the sweetest, humblest soul, she made me feel ashamed to complain of being tired. This experience was extremely great and I will never forget this amazing day, thanks to the talented @jjhanousek and @deleonmakeup for nominated me to her. Formula: Jane had about 3 inches of her salt and pepper natural roots and the rest was a little tired warm golden blonde, her goal color was a silver icy blonde to surprise everyone at the 2020 Oscar presenting the final award winner for the movie of the year. I started the 7 hours process by giving miss Fonda a platinum card, by bleaching all her hair back to back by taking very thin sections in foils using @oligopro extra blonde with 20 vol and olaplex on the virgin hair and 10 vol with @olaplex on previously colored hair. Once I reached very pale blonde level 11 After 3 hours processing rinsed hair and did olaplex number 2 for 20 minutes, rinsed hair then prtone hair to cancel all the yellowish hue in the hair and prepare a solid white canvas by using @redken shade eq 1/2 oz 9B + 1/2 oz 10vv mixed with 3 once of clear (00) and double the total amount of processing solution for about 10 minutes, rinsed hair, towel dried and apply the final toner by @wellahairusa blondor 1/2 pale silver + 1/2 pale platinum mixed with 6 vol developer for 30 minutes, shampooed, conditioned. Hair felt amazingly healthy and Jane was extremely happy for getting her dream hair that took her a while to find a colorist that can do it perfectly in a very painless process. @modernsalon @behindthechair_com @american_salon #sliverhair #whitehair #platinumhair #oscars2020 #theoscars2020

Příspěvek sdílený ᒍᗩᑕK ᗰᗩᖇTIᑎ (@jackmartincolorist),

Autor: Aneta Valešová