Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Prozrazená tajemství v Ulici! Z toho se Miloš už nevykroutí a dostane pořádnou lekci

29. března 2023 | 06:00

Svérázný Miloš Knobloch se poprvé objevil v seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, před necelými deseti lety. Od té doby si získal spoustu fanoušků, kteří se baví při sledování jeho životních peripetií. Teď si tito diváci přijdou na své, protože následující dny budou patřit právě jemu a jeho blízkým.

Málokterá postava si v seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, prošla takovým obloukem jako Miloš Knobloch (Jiří Štrébl). Zpočátku se jevil jako primitivní zedník, který nemá dostatek empatie a vyžaduje, aby bylo všechno po jeho. Rázně vzal do svých rukou i výchovu malé Emy (Anna-Marie Valentová), dcery své nové partnerky Evy (Vanda Hybnerová). Tehdy mu diváci Ulice nemohli přijít na jméno. Když dal odmlouvající Emě pohlavek, byl pro ně zloduchem číslo jedna. Od té doby se ale spousta věcí změnila. Z Miloše se vyklubal docela zábavný chlapík s ryzím srdcem. Nedá dopustit na své blízké, má zásady, přes které nejede vlak, nikoho nenechá, aby mu takzvaně tancoval po hlavě. Zároveň v sobě objevuje netušené kvality a občas podlehne některé ze svých slabostí. Kvůli rodině by se rozkrájel, jenže zrovna na to v poslední době doplácí.

Podívejte se na tento týden v Ulici:

Video se připravuje ...
Tento týden v Ulici: Velké novinky u Dominiky a Tonyho a zpackaný mejdan u Martiny • VIDEO: tv Nova

Od chvíle, kdy Miloš založil s Vítkem Klímou (Filip Čapka) stavební firmu Evivu, začala si Milošova manželka Eva hrát na honoraci. Je to pro ni svým způsobem satisfakce, neboť celý život musela počítat každou korunu. Teď si užívá nového postavení na společenském žebříčku, těší se na dovolenou v Karibiku a k Milošovi vzhlíží jako ke svému hrdinovi. Samozřejmě si ho také náležitě hýčká. Jenže firma se dostala před nedávnem do nečekaných potíží a pánové majitelé se ji teď snaží zachránit tak, že ji dotují ze svého. Zatímco Vítek o tom manželce Ivě (Hana Baroňová) hned řekl, Miloš se dostal do prekérní situace. Dovolenou v Karibiku nechce rušit kvůli Evě, přitom na ni nemá.

Vítek a Iva se proto obávají, co Miloš vyvede ve snaze získat na dovolenou peníze. Navrch kvůli němu musí Evě lhát, aby se nedozvěděla pravdu. Ta ale už záhy zjistí, že věci nejsou takové, jak se na první pohled zdá. Když se dostane na stopu jednoho z Milošových tajemství, okamžitě po ní půjde, neboť Miloše a jeho mlžení už velmi dobře zná. Tím se postará o nepříjemné chvíle nejen Klímovým, ale také samotnému Miloši, který se ocitne v úzkých… Co všechno se semele? Jakou lekci od života i od Evy dostane nebohý Miloš? Jak to bude dál s ním i s firmou? Nejen na tyto otázky odpoví v nejbližších dnech nové epizody Ulice.