Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Drama v Ulici: A je to venku! Jak praskne Františkova nevěra a co všechno se bude dít?

24. ledna 2023 | 06:00

V seriálu Ulice se schyluje k dalšímu zemětřesení ve vztazích, tentokrát u Františka. Ten si docela zavařil, když ulítl se Skyler, svou bývalou partnerkou. Teď ho tenhle hřích dožene, navíc způsobem, který v nejmenším nečeká. To ho přinutí postavit se ke všemu čelem, přestat kličkovat a rozhodnout se, jak dál. S jakým výsledkem? Jak se to podepíše na jeho vztahu s Bárou?

František (Matyáš Valenta) si dlouho myslel, že se Skyler (Michelle Hansen) to má s konečnou platností vyřešené. Když ho odkopla kvůli jinému, a dokonce mu na čas i znemožnila kontakt s malým synem Chrisem (Michal Lorenc), zlomila mu tím srdce. Připravila ho o rodinu, rozmetala jeho život i štěstí. František se z toho dlouho vzpamatovával. Pro něj i jeho blízké to bylo hodně temné období. Až s Bárou (Eliška Bašusová) se mu vrátily do života opět radost a láska. Oba si dlouho mysleli, že je nic nerozdělí. Společně zvládli Bářino psychické trauma kvůli znásilnění i její několikaměsíční stáž v zahraničí. Milují se, počítají spolu do budoucna, ale někdy ani to nestačí.

Podívejte se na tu melu v Ulici:

Video se připravuje ...
Tento týden v Ulici: Márovy žárlivé scény, Ingrid v slzách a Vandina vysoká škola manipulace • VIDEO: tv Nova

František má Skyler až příliš pod kůží. Když se znovu vrátila do jeho života, zdálo se, že za minulostí udělali tlustou čáru a budou spolu fungovat jen jako rodiče malého Chrise. Jenže Skyler až nyní zjistila, oč všechno přišla a oč připravila Chrise, když se s Františkem rozešla. Zase se do něj zamilovala, začala si přát, aby se k sobě vrátili. A jak už to bývá, nezůstalo jen u tajného přání. Dění kolem Chrise a jeho návrat do Amsterdamu ke Skyleřiným rodičům (Amy Huck a Tomáš Zielinski), Bářin měsíční pobyt v zahraničí a vzájemná chemie udělaly své – František se Skyler ulítl. Zatímco pro Skyler to bylo povzbuzení i potvrzení, že u něj má ještě šanci, František to považoval za chybu, kterou už nechtěl opakovat. Nevyzpytatelné chování Skyler, její provokování i vzájemná přitažlivost ale způsobily, že se znovu neovládl a Skyleřinu kouzlu opět podlehl.

František měl vůči Báře obrovské výčitky svědomí. Doufal, že to spolu ustojí, když se nebude se Skyler vídat, když ji takřka vymaže ze svého života. To ale dost dobře nejde, protože spolu mají Chrise. Bohužel se nedá ani zařídit, aby se nepotkávali na rodinných akcích nebo čistě náhodou v místech, kde nyní oba žijí. A co hůř. Nelze zajistit, aby se Skyler nepotkala s dosud nic netušící Bárou. Právě k tomu teď dojde. Aby toho nebylo málo, stane se tak na oslavě narozenin Skyleřiny mámy Justin, kde se sejdou všichni její blízcí z Čech včetně Františka a Báry. Na nešťastně zamilovanou Skyler bude pohled na Františka a Báru už prostě moc. Začne kolem sebe kopat takovým způsobem, že bude opravdu jen otázkou času, kdy se všechno provalí… Jak k tomu nakonec dojde? A jak se k tomu postaví Bára, pro kterou to bude pořádný šok? Co to udělá s jejím vztahem s Františkem, jenž bude muset přestat mlžit? Jakou roli v jeho zásadním rozhodnutí sehraje vize, že by mohli se Skyler a Chrisem tvořit zase rodinu?