Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno, sněžení -3°C

Jedny a ty samé šaty? Mladá maminka přešívá oblečení ze sekáče a výsledek je dokonalý!

4. července 2020 | 06:00

Taky milujete prohrábávání se v sekáčích a máte radost, když narazíte na super kousek za pár korun? Pak jste na tom stejně jako Američanka Caitlin Trantham. Ta ale pořizuje kousky, které jí zas tak úplně nesedí, a přešívá je na originální kousky. Podívejte se ve fotogalerii na výsledky!

Přestože je třiatřicetiletá Caitlin Trantham odjakživa milovnice second handů, svému koníčku propadla zhruba před rokem. "Miluji lovit v sekáčích úžasné kousky a následně je přetvářet podle sebe. Nejenže to šetří peníze, ale je to taky ekologické," prozradila maminka dvou dětí. Šít se naučila zhruba před sedmi lety a během karantény začala své zkušenosti využívat.

Podívejte se na její proměny šatů. Líbí se vám?

K přešívání starého oblečení se žena úchylila nejen kvůli ekologii, ale také proto, aby jako mladá maminka co nejvíce ušetřila. To však neznamená, že by kupovala pouze obnošené oblečení. V second handech hledá co nejkvalitnější materiály s krásnými vzory a díky její zručnosti a kreativitě vznikají opravdu originální kousky! Caitlin si určila cenovou hranici a za jedny šaty neutratí více než 240 korun. Na velikost příliš nehledí a klidně kupuje i větší kousky, které pak promění k obrazu svému. A že to jsou opravdu povedené proměny! Co říkáte?

 

 

Autor: Aneta Valešová