V těle měla 23 nádorů! Její manžel si na hlavu nechal vytetovat stejnou jizvu, jakou má ona | Pro ženy | Blesk.cz

V těle měla 23 nádorů! Její manžel si na hlavu nechal vytetovat stejnou jizvu, jakou má ona

14. června 2019 | 06:00

Megan se život změnil ze dne na den. Ze zdravé a šťastné matky se náhle stala žena, která o svůj život musela bojovat. Lékaři jí v těle našli dvacet tři nádorů a mladou maminku připravovali na nejhorší. Ona ale svůj boj vyhrála a tvrdí, že ji uzdravila láska.

Je to přesně rok, co se Megan Bugle zhroutil svět. Její rodina se zrovna vrátila z letní dovolené u moře a čekalo ji vybalování kufrů i praní špinavého prádla. Zatímco si její čtyřletý syn hrál s modelínou, začala Megan pociťovat divnou a velmi silnou bolest v ruce. "Křičela jsem a plakala. Nejvíce jsem se ale bála, že o mě budou mít děti strach." Křik dvojnásobné maminky byl tak silný, že její manžel zavolal záchranku a odvedl děti k sousedce. 

V nemocnici měla Megan ještě několik takových záchvatů bolesti a lékaři nakonec zjistili, že náhlou bolest způsobuje dvacet tři nádorů, které ženě rostou v těle. Sedmnáct útvarů měla přímo na mozku, jeden v levém uchu a šest v oblasti míchy. "Během svého života jsem se léčila maximálně s chřipkou. Nikdy mi nic nebylo, a teď mi oznámili, že umírám. Začala jsem se smát. Těm snímkům jsem rozhodně nevěřila. Myslela jsem si, že si mě s někým pletou," vzpomíná Megan.

Dvacátého července 2018 podstoupila Megan první operaci mozku. Čekalo ji ještě několik rizikových zákroků, dnes je ale živá a zdravá. Na hlavě jí ovšem zůstala ošklivá a rozsáhlá jizva, která jí silně připomíná těžké okamžiky plné strachu. Jednoho dne se z této jizvy ale stal symbol lásky. Meganin manžel si totiž nechal vytetovat stejnou jizvu na stejné místo.

"Řekl mi, že když mě z toho lékaři dostali, zachránili mu život. Byl to ten nejdojemnější okamžik vůbec." Megan je za svého oddaného a milujícího manžela velmi vděčná a tvrdí, že naděje vždy překoná strach, ať se děje cokoliv. "I tahle šílená nemoc je pro naše manželství krásný okamžik. My jsme tu jeden pro druhého opravdu v dobrém i zlém!"

Autor: Adéla Ondroušková