Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Takhle vtipně slaví rodiče odchod dětí! Vezměte si příklad a vypusťte je do života

4. června 2019 | 06:00

Když děti dospějí a stěhují se do vlastních domovů, většina rodičů ve fázi "opuštěného hnízda" trpí. Tento manželský pár ale příliš smutně nevypadá. Prázdný dům dokonce oslavili a nechali se u toho zvěčnit. Vtipnými fotografiemi nyní baví internet. 

Podobné snímky jste už určitě viděli. Ve stejných pózách se totiž nechávají fotit budoucí rodiče, kteří očekávají nového člena rodiny a z brzkého příchodu miminka se velice těší. Tenhle manželský pár to ale pojal trochu jinak. Jejich dcera jakožto profesionální fotografka nafotila své rodiče během oslavování chvíle, která se ostatním rodičům může zdát tragická.

Jejich poslední dítě dospělo a opustilo hnízdo. Oni si teď mohou plně věnovat psím mazlíčkům a užívat si jeden druhého. "Mí rodiče jsou šťastní, že už od nás mají pokoj. Samozřejmě jen v dobrém slova smyslu," dodává jejich dcera Haley Marie. Haley se fotografováním živí a je to bezpochyby znát, její práce má řadu fanoušků a příspěvek s těmito fotkami jí trojnásobně zvedl popularitu.

Komentářů pod fotografiemi rodičů rychle přibývalo. Někteří se dokonce přiznali, že i když své děti milují nade vše, budou jejich odchod oslavovat stejně jako tento manželský pár. Uživatele sociálních sítí nejvíce pobavila fotografie, na které šťastní manželé drží velkou nulu a tabulku s nápisem: "Žádné dítě nečekáme."

Autor: Adéla Ondroušková