Tajemství dokonalé postavy Meghan: Jak to dělá, že vypadá tak skvěle?

 • Tajemství dokonalé postavy Meghan: Jak to dělá, že vypadá tak skvěle?
  29. května  2018 
   06:00

  Nejenže je vévodkyně Meghan krásná žena, které by díky jejímu mladistvému věku šestatřicet let tipoval jen málokdo, ale má navíc i perfektní figuru, na které usilovně pracuje. Co všechno jí pomáhá udržovat se v tak skvělé formě? Zkuste to jako ona!

   

   

 • Jóga

  Autor: profimedia.cz

  Novopečená manželka prince Harryho je známá pro svou vášeň k józe a pilates. Než se stala vévodkyní ze Sussexu, tak jste ji mohli na snímcích nejčastěji vidět s karimatkou na jógu v ruce. Její maminka Doria Ragland je cvičitelkou jógy, a tak k tomuto sportu vedla Meghan už od dětství. Sama vévodkyně se nechala slyšet, že má díky józe nejen větší sílu a flexibilitu, ale přináší jí také pocity štěstí a mentálního odpočinku.

 • Běhání

  Meghan Markle
  Autor: instagram.com

  Další oblíbenou aktivitou bylo pro Meghan běhání, kterému se už ale nevěnuje tak aktivně. V jednom rozhovoru uvedla, že běhání zatěžuje její kolena, a tak neběhá už tak často. Zároveň se svěřila, že běhání pro ni nebylo jen klíčem k dokonalé postavě, ale že si díky této aktivitě často provětrala hlavu, a utřídila si tak myšlenky.

 • Veganství

  Meghan Markle
  Autor: instagram.com

  O Meghan je známo, že se během týdne snaží stravovat odlehčeně, a proto sází na veganskou stravu. Díky tomu si o víkendu může dopřát těžší a kalorická jídla, mezi která patří například pokrmy italské kuchyně, kterou má Meghan moc ráda. Snaží se ale vyhýbat pokrmům z fast foodu, které by její postavě na kráse moc nepřidaly.

 • Sama si vaří

  Meghan Markle
  Autor: instagram.com

  Její další velkou vášní je vaření. Místo toho, aby se každý den stravovala v restauracích, tak si raději něco sama připraví. Nejenže má tak přehled o potravinách, ze kterých se její pokrmy skládají, ale navíc ji to i neuvěřitelně baví. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem – princ Harry ji totiž požádal o ruku zrovna ve chvíli, když pekla kuře.

 • Alkohol s rozumem

  Meghan Markle
  Autor: instagram.com

  Meghan se rozhodně netají tím, že má ráda dobré červené víno. Moc dobře si ale také uvědomuje, že se nic nemá přehánět, a proto si dopřeje jednu, maximálně dvě sklenky.

  Jak to budou mít děti vévodkyně Meghan a prince Harryho s občanstvím, se dozvíte ZDE >>>

   

   

/
Autor: Aneta Valešová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji