Hubnutí bez tajemství | Jak zhubnout | Blesk.cz

Hubnutí bez tajemství

Prezentace klienta
  23. února  2015 
 00:00

Máte nadváhu? Chcete se zbavit  nadbytečných kilogramů? Celé dny přemýšlíte, jak rychle zhubnout a jak si udržet štíhlou postavu? Ukazuje se, že  existuje velmi jednoduchý způsob. Navíc jste ho měli vždy před nosem.

Jeden krok k hubnutí…

Nejdůležitější je motivace a důslednost – bez nich bude hubnutí málo efektivní a zakončí se návratem k vaší původní váze. Existují lidé, kteří dlouhá léta zápasí s nadbytečnými kilogramy – dodržují diety, chodí do posilovny – a přitom jejich hmotnost je stejná nebo se stále houpá (po fázi hubnutí následuje fáze přibírání tělesné hmotnosti). Nejčastějším důvodem je slabá motivace a nedostatek odhodlání. Většina žen hubne na jaře, před důležitou událostí nebo po přečtení další neuvěřitelné diety. Slabé výsledky však vedou k tomu, že rychle zapomínají na své rozhodnutí zhubnout, a rychle se vracejí ke starým stravovacím návykům. 

První pomoc v hubnutí

Hubnutí je utrpení. Většina programů hubnutí je založena na snížení kalorií v dietě a zvýšení tělesné aktivity. Z dlouhodobého hlediska to není možné, protože tělo potřebuje energii k výkonu. Rychle se objeví únava, pokožka se stává suchou, vlasy vypadávají. Je to znamení, že strava je příliš restriktivní. Chcete zhubnout rychle a přirozeně? Sáhněte po doplňcích stravy na hubnutí, které doplňují nedostatek vitaminů v organismu a zároveň dodávají složky, které aktivně spalují tukovou tkáň a snižují pocit hladu. Najlepší doplňky stravy působí již po prvním užití, a tím zrychlují hubnutí. 

Autor: Active Food Supplement

Jak najít nejlepší přípravky na hubnutí?

Suplementace je velmi důležitou součástí každého hubnutí. Nejlepší tablety na hubnutí jsou takové, které obsahují kompletní sadu vitaminů a minerálních látek, s důrazem na ty, které během diety můžou chybět nejvíc. V takových přípravcích jsou nejdůležitější složky, které urychlují účinek hubnutí. Některé odstraňují z těla přebytečnou vodu, jiné stimulují metabolismus, a ještě jiné přinášejí pocit sytosti po dlouhou dobu. Výběr je opravdu velký, ale není možné polykat všechny prášky najednou. Musíte se pro něco rozhodnout. Pokud nevíte, co si vybrat, udělejte malý průzkum mezi přáteli. Můžete se také podívat na fóra a blogy, přečíst si názory lidí, kteří každý den užívají doplňky stravy na hubnutí. Možná, že se najde někdo, kdo je schopen doporučit účinný přípravek, jehož účinky stihl vyzkoušet sám na sobě.

Dozvěďte se více!

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji