Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Začínám nákupem kvalitních surovin

19. července 2010 | 00:00
Prezentace klienta |

Základem jsou čerstvé suroviny z Albertu, říká architekt Michal Bartošek, vedoucí ateliéru na Fakultě architektury ČVUT.

Tak jako se dům staví od základů, a já vždy zdůrazňuji od kvalitních základů, vaření začíná výběrem čerstvých a kvalitních surovin – nejlépe v osvědčeném obchodě, se kterým máte zkušenosti. Pak se vyhnete nepříjemným překvapením. Rád vařím a dobrou práci v kuchyni i v obchodě poznám na první pohled. A umím ji i patřičně ocenit.

Když se čas od času do vaření sám aktivně zapojím, pak mi záleží na každém detailu. Znáte to – není cement jako cement a není krkovička jako krkovička. Čerstvé suroviny musí vonět a probouzet moji kuchařskou fantazii. Je to stejné, jako když stojím s tužkou a skicákem na prázdné parcele nového projektu.

Nákup v Albertu je pro mě příjemnou vycházkou, která mě inspiruje k těm nejlepším výkonům. Tady nemohu sáhnout vedle. V nákupním košíku se mi skládá mozaika „cihel a cihliček“, ze nichž zanedlouho poskládám své další dokonalé dílo – zahradní gril party pro kamarády nebo třeba jen výtečnou svačinu pro naše kluky. I v takových chvílích můžete překvapit. Dám vám jednu radu, kterou si klidně můžete vytesat do trámu své pergoly:

Grilovací party, to není jen tradiční krkovice…I když ji nepochybně děláte skvělou. Zkuste na roštu, nebo ještě lépe na kameni, zprudka grilovat kukuřici, papriku nebo cibuli. Je to vynikající obloha a navíc dodá chuti další rozměr.

Tak dobrou chuť a úspěšnou „kolaudaci“ každého vašeho kulinářského dílka!

Více informací naleznete zde.

Klíčová slova: komerční prezentace
Související články