Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Hvězdné Jste to, co jíte: Ilona Csáková je podvyživená, zní ortel doktorky Kateřiny!

3. května 2012 | 05:00

Ve čtvrtek nás čeká speciální díl pořadu Jste to, co jíte s hvězdným obsazením! Pozvání totiž přijala oblíbená zpěvačka Ilona Csáková. Nechá si promluvit do duše a zvýší příděly potravy?

Přestože si Ilona Csáková myslela, že o zdravé výživě už ví skoro všechno a stravuje se v podstatě správně, doktorka Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček zjistili opak – Ilona jí velmi málo a je dlouhodobě podvyživená!

Během prvního těhotenství přibrala zpěvačka 24 kilogramů. I když značnou část váhového přírůstku tvořila v jejím případě voda, zátěž pro organismus to stejně byla značná. Přestože se jí po porodu podařilo úspěšně zhubnout a dosáhnout své ideální postavy, ráda by se podobného nárůstu tělesné hmotnosti při druhém těhotenství vyvarovala.

Nové poznatky by Ilona ráda aplikovala nejen na sebe, ale i na zbytek rodiny. Ale je tu ještě jedno téma – zpěvačka plánuje další dítě. Doktorka Kateřina s Petrem Havlíčkem tedy Iloně poradí, jak by se měly stravovat budoucí maminky a v čem se má jejich jídelníček lišit od běžného.

Naši odborníci netrpí ostychem a nahlédnou i do kuchyně Ilony Csákové. Co si pomyslí o náplni lednice? Jsou poctivé domácí marmelády od tchyně tou správnou stravou?

Když zpěvačka předvede své každodenní porce, odborníkům je okamžitě všechno jasné. Jde o klasickou celoživotní dietářku. Nechá si Ilona Csáková promluvit do duše a zvýší příděly potravy? A jaké překvapení čeká tým pořadu Jste to, co jíte v závěru?

Hvězdný díl pořadu Jste to, co jíte se zpěvačkou Ilonou Csákovou již ve čtvrtek 3. května od 21.20 na Prima family!