Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

StarDance očima profesionálky: Tohle by na taneční soutěži neprošlo!

 • 13. listopadu 2019 | 06:00

  Pořad StarDance jako každý rok přitáhl k televizním obrazovkám i ty, kteří běžně televizi nesledují. Tohle je ovšem něco úplně jiného! Nejenže napjatě sledujeme výkony tanečníků, ale také vnímáme překrásné šaty, které letos vytváří módní návrhářka Taťána Kovaříková. A nás zajímalo, co si o kostýmech tanečníků myslí profesionál!

  Bývalá profesionální tanečnice a trenérka tanečního sportu Michaela Krupičková nám okomentovala modely z posledního sobotního večera. Kdo se předvedl bez chybičky a kdo by si měl příště dávat pozor na účes?

 • Matouš Ruml a Natálie Otáhalová

  Šaty se k tanečnici i k tanci (jive) velmi dobře hodí, třásně podpořily pohyb a délka sukně nechala vyniknout krásným rychlým nohám tanečnice. Zajímavý detail barevného pruhu látky, který mají oba ovinutý kolem ruky, se mi líbil zejména v pasážích, kdy se pár držel za ruku, upozornilo nás to na vedení partnerky partnerem. Tento styl šatů můžeme často vidět i na tanečních soutěžích.

  Matouš Ruml a Natálie Otáhalová
  Autor: profimedia.cz

 • Jakub Vágner a Michaela Nováková

  Sladká růžová a styl šatů byly dobře zvoleny k zamilovanému příběhu jejich tance, barva tanečnici moc sluší. Pokud by šaty měly být použity na taneční soutěži, vadila by mi silueta sukně, která tanečnici přidává v oblasti pánve. Zadeček vypadá vystrčený, což by mohlo být hodnoceno jako špatné postavení.

  Jakub Vágner a Michaela Nováková
  Autor: profimedia.cz

 • Gabriela Koukalová a Martin Prágr

  Nádherné rudé šaty Gabriele velmi sluší, střih a materiál bych však zvolila k jinému, pomalejšímu tanci než k rychlému energickému quickstepu. Šaty působily při tanci těžce, lehčí materiál nebo nějaké "závojíčky" spuštěné ze sukně, rukou či ramen by i opticky přidaly více pohybu.

  Gabriela Koukalová a Martin Prágr
  Autor: profimedia.cz

 • Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička

  Roztomilý blankytný komplet, vhodný pro show. V soutěžním tanci můžeme vidět tento střih šatů obvykle v juniorských kategoriích, u pánů není tato barevnost vůbec obvyklá, u partnera mě rušily černé boty.

  Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička
  Autor: profimedia.cz
 • Karel „Kovy“ Kovář a Veronika Lišková

  Pro mě osobně outfit večera, partnerce overal velmi slušel, barevně i stylově perfektní pro zvolenou show, velmi ženské. Na tanečních soutěžích kalhotové sukně nevídáme. Kriticky bych hodnotila účes, který se během tance uvolnil, to by bylo v soutěžním tanci nepřípustné.

  Karel „Kovy“ Kovář a Veronika Lišková
  Autor: profimedia.cz

 • Miroslav Hanuš a Adriana Mašková

  Nádherně zvolené éterické šaty pro show, při tanci vypadaly dokonale, krásně doplňovaly pohyb i atmosféru. Na tanečních soutěžích by vadily průhledná látka a volně se pohybující dekolt svrchní látky.

  Miroslav Hanuš a Adriana Mašková
  Autor: profimedia.cz

 • Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

  Třásňové kalhoty jsou velmi efektní, určitě vhodné na jive, sluší štíhlým tanečnicím. Barevná kombinace na mě působí "juniorsky", osobně bych pro paní Třeštíkovou doporučila šaty, které by v tanci doplnily více objemu, měkkosti a ženskosti (sukně, volány...).

  Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský
  Autor: profimedia.cz

Autor: Markéta Luštincová
Klíčová slova:  vip, ze života hvězd, celebrity, stardance, šaty
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...