Čtvrtek 21. září 2023
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 25°C

StarDance očima profesionálky: Olympijský trikot Koukalové a Baďurové by na soutěži neprošel

 • 29. listopadu 2019 | 06:00

  Pořad StarDance jako každý rok přitáhl k televizním obrazovkám i ty, kteří běžně televizi nesledují. Tohle je ovšem něco úplně jiného! Nejenže napjatě sledujeme výkony tanečníků, ale také vnímáme překrásné šaty, které letos vytváří módní návrhářka Taťána Kovaříková. A nás zajímalo, co si o kostýmech tanečníků myslí profesionál!

  Bývalá profesionální tanečnice a trenérka tanečního sportu Michaela Krupičková nám okomentovala modely ze sedmého soutěžního večera, který byl jako tradičně jiný. Byl věnován Centru Paraple a zatancovali si při něm vozíčkáři. Tento díl je vždy velmi dojemný. V jakých šatech se předvedly zúčastněné tanečnice?

 • Natálie Otáhalová, Matouš Ruml, Dana Batulková

  Jemné barvy a šaty zdobené peříčky a třásněmi oběma StarDance tanečnicím sluší, působí hlavně velmi mladistvě. Moc se mi líbí i šaty (a jejich zdobení) dámy na vozíku, zrak upoutá i takový detail jako roztomilé mašličky na kotnících.

  Matouš Ruml, Natálie Otáhlová, Dana Batulková
  Autor: profimedia.cz
 • Jana Plodková, Karel Kovy Kovář, Veronika Lišková

  Těmto čtyřem to opravdu perfektně ladí, propojení barev je dokonalé! Obě tanečnice mají velmi elegantní a přitom dramatické šaty, velmi pěkně zdobené. Na tanečních soutěžích by byly sukně možná trochu bohatší, ale pro tuto show naprosto perfektní.

  Karel Kovy Kovář, Veronika Lišková, Jana Plodková
  Autor: profimedia.cz

 • Jakub Vágner, David Svoboda, Michaela Nováková

  Black&White – jednoduché oblečení, které je postaveno na kontrastu černé a bílé. Tanečníci používají roláky i na tanečních soutěžích, zpravidla jsou ještě dozdobeny kamínky, ale v bílé barvě jsem rolák + kalhoty ještě na soutěži neviděla.

  Jakub Vágner, Michaela Nováková, David Svoboda
  Autor: profimedia.cz
 • Veronika Khek Kubařová, Dominik Vodička, Veronika Arichteva

  Veselá kombinace. Kraťounké šaty zdobené peřím a třásněmi jsou velmi hravé, při tanci je dobře vidět na nohy, a tanečnice proto musí opravdu dbát na každý detail v pohybu. Zdobení šatů kamínky je typické i pro taneční sport, stejně zdobíme i soutěžní taneční šaty.

  Veronika Khek Kubařová, Dominik Vodička, Veronika Arichteva
  Autor: profimedia.cz
 • Gabriela Koukalová, Martin Prágr, Kateřina Baďurová

  Obě dámy, sportovkyně, byly oblečeny v úborech připomínajících jejich olympijské výkony. Během tance měly přes trikoty červené sukně. V tanečním sportu bychom možná zahlédly tanečnici v takovém oblečení na tréninku, ale i to jen ojediněle.

  Gabriela Koukalová, Martin Prágr, Kateřina Baďurová
  Autor: profimedia.cz

Autor: Markéta Luštincová
Klíčová slova:  vip, ze života hvězd, celebrity, stardance, šaty
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...