Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Polojasno, déšť 26°C

StarDance očima profesionálky: Čí šaty byly jako z dětské soutěže a kdo opravdu zazářil?

 • 22. listopadu 2019 | 06:00

  Pořad StarDance jako každý rok přitáhl k televizním obrazovkám i ty, kteří běžně televizi nesledují. Tohle je ovšem něco úplně jiného! Nejenže napjatě sledujeme výkony tanečníků, ale také vnímáme překrásné šaty, které letos vytváří módní návrhářka Taťána Kovaříková. A nás zajímalo, co si o kostýmech tanečníků myslí profesionál!

  Bývalá profesionální tanečnice a trenérka tanečního sportu Michaela Krupičková nám okomentovala modely z posledního sobotního večera. Kdo měl nejlepší šaty a kdo by měl zvýšit podpatky?

 • Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička

  Nádherné šaty! Zdobení korálkovými třásněmi je pro švadlenu velmi náročné a jeho aplikace na síťovině obzvlášť. Oceňuji, že se kostymérky rozhodly vyrobit takto pracné šaty pro jediný večer. Černá barva je velmi elegantní a hodila se k dramatickému tangu, korálkové třásně jsou velmi vkusně aplikovány. 

  Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička
  Autor: profimedia.cz

 • Veronika Lišková a Karel Kovy Kovář

  Střih šatů se dobře hodil ke stylu hudby (swing), spodničky sukně jsou bohaté a ušité z lehounkého materiálu, takže sukně působila (i přes svůj objem) při tanci lehce, tanečnici se se sukní dobře pracovalo. Outfit celého páru je skoro "civilní", pro soutěžní tanec bych přidala více doplňků (například výraznější náramky na ruce), výraznější make-up a jiný účes.

  Veronika Lišková a Karel Kovy Kovář
  Autor: profimedia.cz

 • Natálie Otáhalová a Matouš Ruml

  Když jsem uviděla tyto šaty, byla jsem zklamaná z jejich velmi jednoduchého střihu. Pár tančil tango, hudba a některé figury v choreografii byly z argentinského tanga a pro tento druh tanga je takový střih šatů typický – jednoduchý střih, vysoký rozparek. V soutěžním tanci jsou šaty delší, zdobnější a střihy komplikovanější.

  Natálie Otáhalová a Matouš Ruml
  Autor: profimedia.cz

 • Michaela Nováková a Jakub Vágner

  Retro sřih, outfit stylově odpovídá tanci jive na píseň Elvise Presleyho. Při tanci byla velmi působivá červená spodnička sukně. Na tanečních soutěžích bychom takové šaty viděli spíše u dětských párů.

  Michaela Nováková a Jakub Vágner
  Autor: profimedia.cz

 • Gabriela Koukalová a Martin Prágr

  Zvolená barva i třásňové šaty se mi na Gabriele velmi líbí. Vypadá v těchto šatech jako profesionální tanečnice. Aby byl pro mě vzhled úplně dokonalý, zvolila bych vyšší podpatky tanečních bot, které by protáhly nohy a siluetu by ještě o stupínek vylepšily.

  Gabriela Koukalová a Martin Prágr
  Autor: profimedia.cz

 • Adriana Mašková a Miroslav Hanuš

  Odvážný model, pro mě osobně úlet. Model je určitě zajímavý pro show nebo pro taneční ukázky na plesech a společenských akcích, na tanečních soutěžích by toto nebylo povoleno (tenisky, džíny u partnera).

  Adriana Mašková a Miroslav Hanuš
  Autor: profimedia.cz

Autor: Markéta Luštincová
Klíčová slova:  vip, ze života hvězd, celebrity, stardance, šaty
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...