Středa 6. prosince 2023
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, sněžení -2°C

Odvážná i po padesátce! Toto jsou sexuální tajemství z ložnice Gwyneth Paltrow

27. září 2023 | 06:00

Něžná blondýnka Gwyneth Paltrow mate svou vizáží. Nikdo z nás by do ní před lety neřekl, že začne právě ona mluvit tak otevřeně o svém sexuálním životě a jak radikálně se bude prezentovat. Tato kráska právě dnes slaví své 51. narozeniny a rozhodně se nehodlá držet zpátky ani teď.

Od té doby, co v roce 2008 začala herečka psát z kuchyně týdenní blog Goop, dostala se úplně do jiných sfér. Blog se stal místem, kde se nesoudí, otvírají se témata, o kterých se jen tak nemluví... Zde nejsou tabu. Na stránkách tak vedle kosmetických či módních tipů můžete narazit na erotické pomůcky či podcasty na různá zajímavá témata. Gwyneth už také vydala několik knih a vedle jejích rolí ji v poslední době proslavily i její názory na sex. Pojďme si připomenout ty nejzajímavější.

Svíčky s vůní její vaginy a orgasmus

Nejdříve přišla na trh svíčka, která se jmenuje Smells Like My Vagina, tedy "voní jako má vagina". Byla téměř okamžitě vyprodána, přestože její cena dosahovala bezmála dvou tisíc korun. Jistě vás bude zajímat, jak asi taková svíčka může vonět. Její vůně je popsána jako směs geránia, citrusů, bergamotu a cedru. Jméno prý vzniklo náhodou. Když totiž tento koktejl vůní Gwyneth poprvé ucítila, prohlásila: „To voní jako vagina!“ Hned vzápětí tak na trh přišla s druhou senzací – svíčkou, která voněla pro změnu jako její orgasmus.

Video se připravuje ...
Podívejte se, jak se Gwyneth Paltrow odvázala ve filmech • VIDEO: youtube.com_Patricia Finkle

Maska ze spermatu

Kosmetická poradkyně celebrit Chelsee Lewis prozradila o Gwyneth, že má jednu zajímavou libůstku, kterou používá k omlazení, a tou je maska z čerstvého spermatu. Sperma by mělo být, jak jsem zmínila výše, čerstvé, měla byste si ho jemně vmasírovat do obličeje, nechat ho třicet minut působit a potom opláchnout chladnou vodou. Díky minerálům, jako jsou zinek, hořčík, vápník a draslík, proteinům a fruktóze je to prý jedna z nejlepších omlazovacích kúr, které si můžete dopřát. Řeknete si asi, že si rovnou můžete rozmačkat banán a nemusíte dojit svého milence. Jenže tou hlavní a kouzelnou součástí této masky, která má na omlazení pleti zázračný podíl, je močovina, která je ve spermatu také obsažena.

Propagace análního sexu

Na svém portálu Goop se herečka také rozhodla posvítit si na anální sex, který otevřeně považuje za absolutně normální formu sexuálního vyjádření. „Musíte si uvědomit, že anální otvor na rozdíl od vaginy není připraven pojmout partnerův penis. Důležité jsou proto opatrnost a dostatečná lubrikace. V žádném případě byste se do análních hrátek neměli pouštět opilí, neboť tak stoupá riziko, že si ublížíte. Také je velmi důležité vědět, že při análním sexu je až sedmnáctkrát vyšší pravděpodobnost nákazy virem HIV. Z hlediska pohlavně přenosných chorob jde o jednu z nejrizikovějších praktik. Pokud tedy nemáte s partnerem udělané testy na HIV, vždy použijte kondom," radí herečka.

Sexuální hračky v jejím šuplíčku

Na svém portálu pod rouškou wellness prodává také sexuální hračky, a to od vibrátorů po lehké BDSM pomůcky. Sama je také doporučuje z vlastní zkušenosti. Tou nejcennější hračkou, kterou skrývá šuplíček s erotickými pomůckami, je zlatý vibrátor vyrobený z několikakarátového zlata a nerezové oceli. Jistě tam ovšem neleží sám. Goop totiž přišel na trh už s několika vlastními erotickými pomůckami a musím říct, že vypadají moc povedeně!