Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Tento týden v Ulici: Karlina drsná lekce, Milošův test věrnosti a Sára v maléru

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
7. března 2022 | 10:24

Nebyl by to seriál Ulice, aby autoři opět nepřišli s něčím, co pořádně rozvíří hladinu. Sára bude tento týden čelit minulosti, žárlivý Miloš bude testovat Evinu věrnost a na výletu se ztratí malý Milošek.

Sára toho má přes své mládí už docela dost za sebou vzhledem k neutěšenému prostředí, ve kterém vyrůstala. Přestože by na temnou minulost nejraději zapomněla, ona se jí znovu připomene pro ni docela ožehavým způsobem. Do bistra za ní přijdou dva týpci z bývalé party – Riči a Fógl. Právě je propustili z vazby, a tak řeší, co bude dál. Sáře dají hned najevo, že jim toho hodně dluží a že je nyní ten správný čas začít své dluhy splácet.

Luděk kolem sebe kope čím dál víc s jediným cílem – pořádně znepříjemnit život Blance. Cizí mu nejsou ani nejrůznější manipulace, v nichž je přebornicí také Vanda. Jak Luděk, tak i Vanda mají své cíle, které se dnes náhodou protnou ve chvíli, kdy to žádný z nich nečeká, ve chvíli, kdy se to ani trochu nehodí zejména Vandě, jež má políčeno na Evžena a ráda by jejich vztah posunula zase o krůček dál.

Lumír a Pavel vyrážejí s Drozdy na zajímavou výstavu o středověku, na kterou se všichni hodně těší. Bohužel se jim cestou tramvají vymkne banda malých kluků z rukou. I když jsou na ni dva, jeden z Drozdů se najednou ztratí, aniž by si toho hned všimli. Když to konečně zaregistrují, je už příliš pozdě. Ke všemu dotyčným ztraceným nezbedou není nikdo jiný než Milošek Knobloch, ve kterém se jeho táta vidí. Takže je jen otázkou času, kdy si to velký Miloš, obrovsky namíchnutý a zároveň strachy bez sebe, naburácí do bistra, aby si s Lumírem a Pavlem vyřídil účty.

Miloše sžírají pochybnosti ohledně Eviny věrnosti. Nedokáže pochopit, že se na jisté věci, jež by jejich vztah opět hodně oživily, nedívají stejně, že Eva nedokáže ocenit jeho snahu i návrhy. Odtud je už jen krůček k tomu, aby ji podrobil pro něj docela zásadnímu testu její věrnosti a oddanosti. Bohužel to udělá zase čistě "milošovským způsobem". Ke všemu se do toho vzápětí tak zamotá, že z toho půjde hlava kolem nejen Bedřichovi, s nímž vše probírá.

Mezi Karlou a Jakubem panuje už pár dní docela velké napětí kvůli Jakubovým plánům ohledně pochopení motivů jednání postav v kriminálním seriálu, na jehož scénáři společně pracují. Jakub není ochoten respektovat Karlin jednoznačný postoj, za což se mu dnes dostane docela drsné lekce, kterou mu uštědří samotná Karla.

Video se připravuje ...