Tento týden v Ulici: Matějovo žhavé tajemství a Veroničino kruté odhalení | Pro ženy | Blesk.cz

Tento týden v Ulici: Matějovo žhavé tajemství a Veroničino kruté odhalení

Seriál Ulice
VIDEO: TV Nova
8. dubna 2019 | 11:11

Vztahy v Ulici jsou pěkně propletené a mnoho lidí má svá tajemství. Tento týden se několik takových tajemství odhalí a bude to mít na některé z postav krutý dopad. Jak se bude situace vyvíjet tento týden?

Anča se už s Petrem rozešla před několika týdny, ale zdá se, že on se nehodlá stáhnout do ústraní, přestože mu dala jasně najevo, že s ním jednou provždy skončila. Teď ji zaskočil pozváním na večeři a není to poslední novinka, kterou jí připraví. Vypadá to, že si totiž našel novou přítelkyni. Karla a Mára si oblíbili malého Vojtu a moc rádi by ho vídali ještě častěji mimo dětský domov. Bohužel je čeká další překážka.

Marcela už nějakou dobu podezřívá Veroniku z podvádění s Binarem a tentokrát ji otevřeně obviní. Bohužel, něco jsou jen domněnky, ale najevo vyjdou i kruté pravdy. Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová už mají pár průšvihů na triku, říct si však nedají. Co vyvedou tentokrát? Mají spadeno na Mastného – a nejsou samy. Ája chce Matěje ulovit jen pro sebe, ten jejich vztah bere dost nezávazně. Ája tuší, že se v noci, kterou spolu nestrávili, stalo něco, co před ní Matěj tají. Jaké žhavé tajemství to je a co všechno je schopna udělat, aby to odhalila?