Šokující příběh Alice o mužích pickuperech. Možná jste se stala jejich obětí i vy! | Pro ženy | Blesk.cz
Premium

Šokující příběh Alice o mužích pickuperech. Možná jste se stala jejich obětí i vy!

9. května 2020 | 06:00

V roce 2011 vydal Neil Strauss knihu Hra: Pod sukněmi tajné společnosti mistrů svůdců. Domníval se, že vžité a obecně známé techniky a rady ohledně „balení“ a randění s ženami jsou zcela chybné, a tak sepsal nový knižní návod, sbírku  strategií. Ty se uchytily natolik, že na jejich základě vznikla celá diskusní fóra.

Komunita okolo svádění se vyznačuje vlastním slangem, sbírkou akronymů označujících charakter mužů a žen i jejich interakce. AMOG, neboli Alpha-Male Of Group, znamená alfa-samec. Muž, který má ve skupině respekt vzhledem k nejvyššímu postavení. To je jedna z mnohých zkratek. Nazývají se Pick-Up Artists, zkráceně PUA, neboli umělci v balení žen. Z nevinné myšlenky pomoct mužům nebát se oslovit ženu ale nakonec vzešlo mnoho zlého: sexuální obtěžování, poruchy osobnosti mužů, paralelní vztahy a zahrávání si s ženskou psychikou. Své o tom ví i Alice, která s takzvaným pickuperem několik let žila. Své tajemství jí sám přiznal.

Zkušení pickupeři sdělují ve skupině, diskusním fóru, své zkušenosti. Ve skupině jsou samozřejmě ale i nováčci. Uživatelé si domlouvají různé konference, ale také meetingy, srazy, které jsou častější. Tím nejznámějším místem jsou pražské Příkopy, což jsem několikrát sama zaregistrovala. Oni si to i dokumentují, fotí se při tom, vlastně fotí i ženy, které osloví, a vzájemně se podporují, což je naprosto šílené. Scházejí se ale i různě v barech. Mají za cíl oslovit co nejvíce žen, třeba i ty, které se jim vzhledově nelíbí. Nejvíce však záleží na tom, aby dostali ženy do postele v tom nejkratším možném čase," říká Alice.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Autor: Žaneta Podlahová