Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Ženy přiznaly: Tohle po nás chtěli chlapi v posteli, ale už to bylo moc

 • 26. února 2022 | 06:00

  Na světě běhá spousta lidí s různými drobnými fetišistickými sklony. Možná i vás v posteli rajcuje něco, co není úplně běžné. Pokud s takovou neobvyklou věcí vyrukujete hned při prvním sexu s novým partnerem, nejspíše ho vyděsíte nebo alespoň hodně zaskočíte. Něco podobného zažily i ženy ze strany mužů v těchto historkách.

 • Alice

  Autor: shutterstock

  Jak to tak bývá, přišla mi menstruace přesně v okamžiku, kdy jsem byla na rande s týpkem, se kterým jsme se už nějakou dobu oťukávali. Byli jsme už u něho doma a poté, co jsem se mu trapně po příchodu z koupelny snažila vysvětlit situaci, ukázalo se, že mu krev nevadí. Nebyla jsem na tento druh sexu moc zvyklá, ale říkala jsem si, že se budu snažit být otevřená novým poznatkům. Když mi ovšem vytáhl tampon zuby, přešla mě chuť a utekla jsem.

  Video se připravuje ...
  Lolo Ferrari - pornoherečka s největšími ňadry na světě • VIDEO: Videohub

 • Patricie

  Autor: shutterstock

  V baru jsem se seznámila s docela fajn chlápkem a zdálo se, že to mezi námi jiskří. Navrhla jsem mu tedy, že si ještě můžeme dát drink u mě. Doma jsme se začali líbat a vysvlékat, vše nasvědčovalo tomu, že si užijeme – když mě posadil na postel a začal onanovat, chtěl, abych se na něj při tom dívala. Bylo to trochu zvláštní, ale čekala jsem, až mě přizve do akce. To se nestalo!

 • Kateřina

  Autor: shutterstock

  Nejdivnější věcí, jakou po mně sexuální partner kdy chtěl, bylo to, že jsem si musela zakrýt obličej polštářem, zatímco měl sex s mým poprsím. Trošku jsem doufala, že si to užijeme oba nebo že to potom udělá on mně, ale když vyvrcholil, neměl na nic chuť a za chvíli se sebral a šel pryč. Nemusím dodávat, že jsem mu potom už neodepsala, že ne?

  Video se připravuje ...
  Páry, které se daly dohromady během natáčení • VIDEO: Videohub

 • Alex

  Autor: shutterstock

  Ocitla jsem se jednou v posteli s takovým modýlkem, byl v podstatě perfektní, když se na něj člověk podíval, byla to radost pohledět. Jenže to bylo asi až moc perfektní a on miloval víc své vlasy než cokoli jiného na světě. Zakázal mi, abych se jich během sexu dotýkala, což mě samozřejmě lákalo ještě víc. Nepřipadalo mu to směšné, urazil se, odešel a víckrát jsem o něm neslyšela.

 • Simona

  Autor: shutterstock.com

  Je mi jasné, že každý chlap miluje svůj penis a každá lichotka o jeho velikosti ho nabíjí neuvěřitelným sebevědomím. Tenhle chlápek po mně chtěl, abych předstírala, že mě jeho velikost dusí, a začala se dávit. No, myslím, že se pocit dávení dostavil, ale rozhodně to nezpůsobila jeho velikost!

  Video se připravuje ...
  Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina • VIDEO: Videohub

 • Eva

  Autor: shutterstock

  Můj bývalý mě jednou při sexu požádal, abych ho právě v okamžiku, když bude na pokraji orgasmu, vší silou bouchla pěstí do břicha. Tvrdil, že má potom mnohem silnější prožitek. Pro mě ovšem v tom okamžiku veškerý sexuální zážitek skončil.