Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

10 sexy dárků k Valentýnu

masážní svíčka od LELO
8. února 2011 | 09:00
Prezentace klienta |

Nebojte se darovat to, po čem váš partner touží. K svátku zamilovaných nepochybně patří takové dárky, které vybízejí k tomu nejintimnějšímu projevu partnerské lásky -  milování.

A právě svatý Valentýn je tím správným okamžikem, kdy můžete zkusit něco nevšedního a nemusíte se obávat, že partnera zaskočíte. Dárky přímo související s něhou a erotikou se právem očekávají! My jsme navíc přesvědčeni, že k erotice a k lásce patří také krása, elegance, a pro kvalitní zážitek, samozřejmě kvalita takových dárků. Pár tipů, které splňují všechny uvedené atributy, právě přinášíme.

Dopřejte si napětí i uvolnění

Třpytivá masážní svíčka od LELO je dokonalým dárkem pro milostné předehry. S touto svíčkou zažijete napětí před politím roztavenou masážní emulzí. Díky nízkému bodu tání emulze se nemusíte bát, že by vás cokoliv pálilo. Teplota roztavené emulze je velmi příjemná a na kůži ucítíte jen příjemné teploučko. Svíčka je vyrobená z přírodního sojového vosku, bambuckého másla a oleje z meruňkových jader. Nádherně voňavý „vosk“ se rozpustí a vytvoří luxusní masážní olej, který vyživuje a hydratuje pokožku. Smyslná masáž může začít!

masážní svíčka od LELO
Autor: www.honitka.cz

Na Valentýna se vymalujte a ochutnejte

Překvapte partnera tím, že mu opatříte několik barev určených speciálně na tělo a poproste ho, ať vás vyzdobí. Jemný hladivý pocit štětce na nahém těle udělá divy. Barvu můžete nanášet i bříšky prstů, každopádně si užijete spoustu legrace. Jako třešnička na takto ozdobeném „dortu“ je vynikající chuť každé barvy: červená - jahody, hnědá – čokoláda, žlutá – banán a další lákavé dobroty. Vzájemně si na sobě pochutnáte a určitě toho nakonec bude mnohem víc.

barvy na tělo
Autor: www.funtoys.cz

Spoutejte se pro více vášně

Jednou vy, podruhé on. Opatřete si jemná, ale přesto pevná pouta pro připoutání k posteli k židli nebo k ... Kombinace hedvábí, saténu a jemné kůže vzrušuje už sama o sobě. Partnera můžete připoutat za zápěstí nebo kotníky, přesně podle toho, jak potřebujete. Pouta jsou balená v luxusní krabičce, podobně jako šperky od nejvyhlášenějších klenotníků.

pouta
Autor: www.lelodesign.cz

Valentýnský dárek pro něžné andílky

Obdarujte svého anděla tímto lechtivým dárkovým balíčkem který nabízí server www.honitka.cz. Namasírujte ji voňavým olejem ze svíčky, která taje při teplotě těla. Nebo ji peříčkem něžně šimrejte po celém těle. Třeba v ní objevíte ďábla.

lechtivý dárkový balíček
Autor: www.honitka.cz

Letošní Valentýn si zapamatujte jako datum objevení G bodu

Tento dárkový balíček jistě potěší všechny odvážné a vytrvalé dobyvatele a dobyvatelky bájného bodu G. G-Ki (čtěte dží kí jako klíč ke G bodu) od britského výrobce JE JOUE (čtěte že žů – ve francouzštině znamená hraju si) byl vyvinutý právě za tímto účelem. G-Ki si může každá žena vytvarovat jen pro své tělo. Tvar je pevně zafixovatelný.

G-Ki
Autor: www.jejoue.cz

Valentýnský luxus do nočního stolku

Fajnšmekři a znalci designu, kteří nemají hluboko do kapsy a chtějí potěšit tělo i oko mají skvělou příležitost jak si zpříjemnit život a pokochat se pohledem na skvělou práci návrhářů. INSIGNIA je nová modelová řada obdařená prací vyhlášené švédské školy designu. Opět v provedení renomovaného výrobce LELO.

INSIGNIA
Autor: www.lelodesign.cz

Horká novinka FUN FACTORY – super orgasmus

Převratnou novinkou je model YOOO  (čtěte jů) od německého výrobce FUN FACTORY. Kdo by si kdy pomyslel, že 3 malé kuličky by mohly být tak zábavné. Nový, stylový, futuristický, přikládací vibrátor YOOO je fantasticky jednoduchý a efektivní. Tajemství ukryté ve třech zázračných kuličkách láká uživatele k experimentu a potvrzuje novou rovnici slasti "3 kuličky + 2 motory = super orgasmus"

model YOOO od FUN FACTORY
Autor: www.funtoys.cz

Motory, motorky a sex

Nový mužský stimulátor Cobra Libre vypadá trochu jako autíčko, trochu jako pootevřená ústa a poskytne opravdu intenzivní zážitky. Je to hračka pro náročné muže. První aktivní stimulátor pro muže. Dva výkonné motory se postarají o masáž žaludu a dají poznat nepoznané. Mnoho masážních programů bude orgastickou hračkou pro náročné muže. Hlavně nezapomeňte na dobré namazání – motor bez oleje také drhne!

Cobra Libre
Autor: www.honitka.cz

Sada Sám doma

Tento dárek zaručeně potěší i toho nejnáročnějšího muže. Obsah byl co nejpečlivěji vybrán tak, aby dokonale uspokojil snad každé jeho přání. S tímto balíčkem nabízeným serverem www.honitka.cz si bude užívat zas a zas.

Sada "Sám doma"
Autor: www.honitka.cz

Vibrujeme společně!

We-Vibe II je druhou generací modelu We-Vibe. Masážní strojek lze použít individuálně i při pohlavním styku. Jeho inovativní provedení umožňuje, aby se ženy provozující sólový nebo partnerský sex stimulovaly zvnějšku i zevnitř současně. Je tak malý a přizpůsobivý, že spolu s ním se snadno vejde do vagíny penis nebo vibrátor.

We-Vibe II
Autor: www.honitka.cz

Více informací zde.