Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Reálné ženy přiznaly: Jaké neobvyklé věci použily místo vibrátoru?

 • 4. ledna 2024 | 06:00

  Sexy hračky jsou pro ženskou masturbaci důležitou pomůckou, ale ne vždy jsou po ruce, když nás přepadne potřeba. Na nejlepší nápady často přijdete zcela náhodou. Několik žen se svěřilo s tím, co jim padlo pod ruku, když cítily potřebu uspokojit se.

 • Masážní strojek

  Autor: Profimedia.cz

  Když jsme já a moje kamarádka byly ještě náctileté, tak jsme hodně pobývaly v domě její tety. Jednoho dne jsme při hrabošení našly její masážní přístroj na záda a hned nás napadlo, na co ještě by se to dalo využít. Byly jsme nejlepší kámošky, které se bavily o všem a otevřeně, a vůbec nám nepřipadalo divné, když jsme se v užívání přístroje střídaly. Byl to velice zajímavý experiment. Nedlouho poté jsem už od kamarádky dostala svůj vlastní, opravdový vibrátor.

  Podívejte se na  rozhovor o ženské sexualitě:

  Video se připravuje ...
  Nejsi v tom sama: Se sexexpertkou o ženské sexualitě a schopnosti dosáhnout orgasmu • VIDEO: Videohub

 • Zrcátko nebo žehlička na vlasy

  Autor: shutterstock

  Než jsem si pořídila svůj osobní vibrátor, zkoušela jsem masturbovat se všemi možnými nástroji. Nerada bych, aby mě za to někdo odsuzoval, ale občas prostě bylo třeba něčeho využít. Mám celou plejádu předmětů, se kterými jsem se uspokojovala. Od polštáře přes teplou sprchu, žehličku na vlasy až po okurku nebo rukojeť kosmetického zrcátka.

  Podívejte se na tajnou radu v sexu od Tarry White:

  Video se připravuje ...
  Pornoherečka radí: Tajný tip, který používám, a pomůže vám k bombastickému sexu • VIDEO: BPŽ

 • Telefon

  Jednou, když jsem byla na cestách, tak to na mě přišlo v hotelovém pokoji a hledala jsem, z čeho bych si mohla udělat vibrátor. Nakonec jediné, co mi padlo do ruky, byl můj telefon. Nahrála jsem si aplikaci, která měla jen dvě různé možnosti vibrace. Telefon jsem dala do igelitového pytlíku, ale bohužel se mi nepodařilo vyvrcholit.

 • Vodní tryska

  Autor: shutterstock

  Mým nejpodivnějším pomocníkem k orgasmu byla vodní tryska v bazénu. Byla jsem ještě dost mladá a nikdy předtím mě nenapadlo, že by proud vody mohl mít tak příjemný efekt. Stalo se mi to úplně náhodou, ale jakmile jsem zjistila, že mi to dělá dobře, nemohla jsem odolat, a přestože jsem byla ve veřejném bazénu, musela jsem pokračovat. Dodnes doufám, že jsem nebyla moc nápadná.

 • Zmrzlé párky

  Autor: shutterstock

  To jsem ještě bydlela u rodičů a byla sama doma. Hledala jsem po celém domě, co bych mohla použít. V mrazáku jsem našla zmrzlé párky a zdálo se mi jako skvělý nápad využít je. Natáhla jsem na jeden z nich kondom a vydržela jsem masturbovat jen snad necelé dvě minuty, než mi zmrzlý párek zcela ochromil a umrtvil mrazem celou vaginu. Nedoporučovala bych, raději si kupte vibrátor.

 • Banán

  Autor: shutterstock

  Trochu se ostýchám mít doma opravdový vibrátor, ale občas je fajn si s něčím pohrát. Zjistila jsem, že banán je výborným pomocníkem – a je opravdu nenápadný. Ten má přece doma každý.

  Sexuální pomůcky za výhodné ceny pořídíte na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.