5 způsobů, jak zhubnout, aniž byste museli držet dietu

 • 5 způsobů, jak zhubnout, aniž byste museli držet dietu
  28. června  2017 
   06:00

  Nesnášíte diety a na to, abyste si nechali udělat liposukci nebo plastickou operaci, se máte moc rádi? Podívejte se na naše méně náročné způsoby dosažení ideální váhy. Taky fungují, i když, pravda, deset kilo za měsíc s jejich pomocí neshodíte. 

 • Vstávejte brzy a cvičte


  Rak
  Autor: Shutterstock.com
  Ano, bez cvičení to nepůjde. Ale pokud si zacvičíte 3krát až 4krát týdně už po ránu 45 minut, nastartujete metabolismus k rychlejšímu spalování po celý den. Je to sice trochu náročnější na udržení motivace, ale jíst můžete téměř cokoliv a nebude tolik záležet ani na tom, kolik toho sníte. A o to vám přece jde, ne?

  Potřebujete poradit, jak cvičit i doma v obýváku? Podívejte se na naše video:

  Video se připravuje ...
  Domácí posilování: Naučte se dělat kliky jinak! • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Pijte kávu


  káva
  Autor: iStock.com
  Káva nemusí být zdravá úplně na všechno, ale podporuje trávení a zrychlí metabolismus po dobu až tří hodin. Samozřejmě ideální je černá bez cukru.


 • Nejezte večer


  Pokud každý den vynecháte jídlo na celých 12 hodin, zaručeně zhubnete. Většina nabytých kil pochází z nočního mlsání. To se týká samozřejmě i slazených a kalorických nápojů, zejména alkoholických. Víte, proč muži hubnou snadněji než ženy? Protože jim pro prvních pár kil stačí prostě jen vynechat pivo. Večer pijte už jen vodu a bylinkové čaje. Třeba z meduňky, máty nebo třezalky, které vás krásně uklidní a připraví na hezké sny.

  Další dva tipy na to, jak zůstat štíhlí bez diety, najdete na mojezdravi.cz

/
Autor: redakce Moje zdraví

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji