Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – břišní svaly

1. dubna  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Letní měsíce se blíží, a kdo by nechtěl mít pevné bříško? Lekce je krátká a vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Tak co, jdete do toho?

 

Jaro propuká, teplý vánek už pofukuje vzduchem. To je ideální čas vzít podložku ven a zacvičit si na čerstvém vzduchu. Pokud s námi pravidelně cvičíte, víte, že Kristýna nepoužívá žádné jiné pomůcky než obyčejnou jógamatku. Jestliže bydlíte v domě se zahradou, máte vyhráno. 

 

Ti, kdo bydlí v bytě, ale nemusí zoufat. Cvičit můžete i na otevřených sportovištích, která najdete skoro vedle každého dětského hřiště. Nebo se prostě běžte před spuštěním cvičicího videa projít v okolí svého bydliště. Taková svižná chůze vás zároveň naladí na workout, a připraví tak tělo na spalování. 

 

Během posilování bříška myslete na správné dýchání. Jelikož je video krátké, opravdu zapřáhneme celé břišní svaly. Nebojte se ale ničeho, je tam pauza na oddych. Cviky jsou lehce inspirovány posilováním z pilates. K tomuto videu si můžete přidat cviky pilates, které najdete zde.

 

 

Pokud se vám Kristýnina videa líbí, můžete ji sledovat na jejím Instagramu @kristynacooking či na YouTube kanále @kristynajuricova.

 

Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupit ho lze v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

Blesk pro ženy titulka
Autor: red

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji