Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – pěkná ramena a ruce

31. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Dnes si s Kristýnou zacvičíme ruce a ramena. Lekce je krátká a vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Tak co, jdete do toho?

 

Jaro již zaklepalo na dveře a my máme tendenci se probudit ze zimního spánku. Sluníčko nás vítá skoro každé ráno, naše nálada se zlepšuje a okna od domova se otevírají pro čistý jarní vzduch. 

 

Pro jarní probuzení a naladění se na své tělo si jako rozcvičku zacvičte jógovou lekci. Odkaz na lekci najdete zde.

 

 

Nádech, výdech. Probuďte v sobě novou jarní sílu, energii. Nechte ji proudit celým tělem. Věnujte se pohybu, nechte si alespoň pár minut pro sebe. Cvičicí videa, která Kristýna připravila, jsou v rozmezí od 5 do 15 minut. Videa jsou tvořena na postupné vystřídání všech partií na těle. Dnes to jsou paže a ramena. Pokud cítíte tenzi nebo tlak na ramenou či pažích, raději cviky provádějte pomalu a s odpočinkem. Vždy dbejte více na signály svého těla než na výkon při cvičení.

 

Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupit ho lze v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

 

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji